Boubelatá Christová extrémně hubne: Už má sotva metrák! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Boubelatá Christová extrémně hubne: Už má sotva metrák!

Ivana Christová konečně hubne.
Ivana Christová konečně hubne. (Foto: Jan Tůma)

Ivana Christová hubne raketovou rychlostí! O svojí váze se mluvit nestydí, nicméně o přesných číslech mluví nerada. Teď se ovšem provalilo, že zhubla 10 kilo a má sotva metrák. Jak se jí to podařilo?

První Československá Miss se rozhodla pomoci postiženému chlapci k získání bezbariérového bydlení, tančí tedy v slovenské soutěži Tanec snov. Náročné taneční kreace potřebují častý trénink a tak Christová, proslulá všemi možnými dietními pokusy, konečně hubne.

Boubelatá misska nerada počítá kilogramy, ale přesto svou váhu a hlavně míry řeší. „Já to vím na centimetry: 12 cm z části břicha a 5 centimetrů z boků,“ popsala webu topky.sk Christová svůj váhový úbytek. Podle informací serveru vážila kráska před soutěží 110 kg a už po měsíci tanečních tréninků shodila 10 kilogramů.  Ovšem touhu po hubnutí drží ještě v rozumných mezích a tvrdí, že netouží po maximální štíhlosti jako v době, kdy vyhrála soutěž krásy. Účast v soutěži je pro Ivanu skutečně náročná a bývalá misska občas podlehne hysterii, v zájmu postiženého chlapce a Ivaniny postavy však věříme, že vydrží bojovat až do konce.

Přečtěte si
1pravda1
19. 3. 2015 • 11:28

Ivana je obětí jojo efektu, nejedla skoro nic a zhubla za 8 týdnů 10 kg, pak začala jíst normálně a přibrala více než předtím a tak stále dokola, nakonec už stačí jíst málo a tělo si dělá velké zásoby tuku pro případně hladovění, a metabolismus se zpomalí na minimum v rámci záchrany od dalšího hladovění. Pohyb ano ale u 110kg těžké ženy je to o zdraví kloubů a jídlo málo a často, aby si tělo nedělalo zásoby. I tak je to na dlouho.

ivoadler
19. 3. 2015 • 10:27

Dokud byla mladá a hezká, tak to tak netlouklo do očí. Ale teď už to mládí a krása nezakryje. Je blbá. A co až zestárnou dnešní celebrity!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.