Martin Dejdar je už tři roky bez manželky a dětí! Teď je mohou dát dohromady jeho peníze | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Martin Dejdar je už tři roky bez manželky a dětí! Teď je mohou dát dohromady jeho peníze

Martin Dejdar
Martin Dejdar (Foto TV Prima)

Před nedávnem probleskla médii zpráva, že známý herec čelí exekuci v řádech statisíců korun. Peníze sice nejsou všechno, ale jejich dostatek nebo naopak nedostatek dokáže ovlivnit spoustu věcí, mezi ně paří i rodinný život Martina Dejdara (50)…

Herec dluh nijak nezapírá, dokonce ho otevřeně přiznal s tím, že vznikl už v roce 1999. Tehdy se natáčel film Panství a Dejdar byl jedním z producentů. „Tyto věci se bohužel táhnou dlouho, navíc jde o prohřešky jiných, které mi bohužel již 17 let znepříjemňují život,“ řekl Martin pro revue.idnes.cz.

Dlužno dodat, že Dejdar dluh pravidelně splácí a nezavírá před ním oči. Jeho rodina žije trvale na Floridě, tento luxus jim herec dopřává z peněz, které vydělává v Česku. „Naštěstí si na práci nemůžu stěžovat, diář mám plný. Přesto se musím hodně otáčet, abych zaplatil své závazky a zabezpečil rodinu,“popsal herec, jak to u nich funguje. Jenže to, zda budou jeho výdělky na pokrytí nákladů rodiny stačit, není úplně v jeho moci. „Tím, že v poslední době hodně roste dolar vůči koruně, je pro nás v Americe čím dál víc draho, tudíž netvrdím, že se naše situace nezmění a rodina se nevrátí zpět,“ dodal Dejdar. Manželka Daniela (44)s dětmi Matějem (16) a Sárou (9) žije na Floridě už tři roky.  Děti tam studují, maminka o ně pečuje a tatínek za nimi létá podle možností.Přečtěte si
ararat
20. 3. 2015 • 09:34

UŽ SE JENOM ČEKALO NA TVOU RADU,JSOU DOSPĚLÍ A VÍ PROČ TO DĚLAJÍ A NÁM JE DO TOHO AKORÁT.....VNO

popocatepetl
20. 3. 2015 • 09:08

nevěřte všemu. Aha psalo spíš o paní Adamcové, která se na Floridě živit nemůže, ani nesmí, a tak je doma, a ne o paní Dejdarové, která je právnička, Ozák je tam spoluvlastník firmičky a paní Dejdarová v ní pracuje. Kšefty asi nejdou, ale není pravda, že je žena v domácnosti. (Podle načasování u nich založení firmy byla cesta, jak dostat v USA legální pobyt, aby tam rodina mohla pobývat dlouhodobě a děti chodit do školy a nemusela každé tři měsíce vyjíždět ven s nejistotou, kdy a na jak dloiho se vrátí zpátky.)

popocatepetl
20. 3. 2015 • 08:59

Za cenu toho, že by dětem omezil možnosti do života? (Věnovat se hokeji na vysoké úrovni, naučit se dokonale angličtinu se správným přízvujem.) Za cenu toho, že by rodinu ohrozil mediální pozorností v době procesu s vrahem Švábem? Kdyby měl pracovní vízum nebo zelenou kartu a měl se tam čím živit, třeba by tam žil s nimi. Jenže to, co tady, si určitě na Floridě nevydělá, vždyť je herec!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.