Ornella o hercích: Kašpaři a komedianti! Co má proti Geislerové? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Ornella o hercích: Kašpaři a komedianti! Co má proti Geislerové?

Ornelle se chování Geislerové moc nepozdávalo.
Ornelle se chování Geislerové moc nepozdávalo. (Foto Aha! – Marek Pátek, David Kundrát, Martin Hykl, Pavel Machan, ara)

Po ostudě na Plesu v Opeře, kdy paní Koktovou, tenkrát Štikovou, musela vyvézt ochranka, se čerstvě vdaná Ornella (22) konečně dočkala a mohla si vyjít mezi opravdové celebrity. Na jeden večer se stala reportérkou a dostala vstup na Českého lva. Jak to dopadlo?

 Ornella už určitě zažila hodně prestižních akcí na červeném koberci, a tak neváhala zkritizovat příjezdy hostů. „Můj první dojem byl rozpačitý, protože pořadatelé asi neudělali plán příjezdu hvězd. A ty pak o sebe zakopávaly na červeném koberci. Naštěstí větší srážka se nekonala,“ popsala Koktová svoji zkušenost v magazínu Blesk tv.

Ornella se pak snažila na chvíli vtírnout ke každé známé tváři. Někdy se z toho stal trapas (jako když nepoznala dceru Michala Horáčka a považovala ji za manželku) jindy byla nadšená (například z herce Miroslava Krobota, kterého označila za opravdovou osobnost).

A pak tu byli tací, kteří mladou celebritu moc nenadchli. Jedním z nich byl herec Igor Bareš. Tomu Ornella nestála ani za to, aby s ní prohodil půl slova. Nerozuměla si ani s Annou Geislerovou. „Všem vyprávěla, jak má šaty zadarmo od H&M, a tvářila se na všechny ohromně »skromně«,“ popisuje Ornella. Mladá paní Koktová sice není talentovaná, ani se v ničem pořádně neprosadila, ale aspoň se nebojí prozradit, kdo se jak opravdu choval. Komu sláva přerostla přes hlavu a kdo zůstal pokorný s nohama na zemi. I když na herce celkově má jasný názor. „Myslím, že herci byli a jsou, prostě řečeno, pořád jenom »kašpaři a komedianti«, kteří mají bavit své diváky. Nemají se tvářit jako nedostupní mudrcové, kteří dělají zásadní rozhodnutí o osudu lidstva,“ uzavírá.Přečtěte si
prasulka
2. 3. 2015 • 00:16

prasulka
2. 3. 2015 • 00:15

prasulka
2. 3. 2015 • 00:15

prasulka
2. 3. 2015 • 00:15

prasulka
2. 3. 2015 • 00:15

Souhlas

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.