Špinarce a Janů se sypou penízky: A to nejlepší je teprve čeká! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Špinarce a Janů se sypou penízky: A to nejlepší je teprve čeká!

Fotografie
Fotografie (internal)

Tak to se jim povedlo! Dvě stálice českého showbyznysu se daly dohromady a výsledkem jsou obrovský zájem o jejich společná vystoupení a pěkně narůstající sumičky na jejich kontech. Pražská vystoupení v Lucerně totiž byla obrovským úspěchem a dámy jsou nyní na roztrhání!

Věra Špinarová okomentovala společnou show, na které zazněly největší hity obou zpěvaček takto: "Fanoušci jsou spokojení a to tak, že příští rok budeme mít dalších dvanáct koncertů. Je to paráda, snad se toho ve zdraví dožijeme."


A nadšení neskrývá ani Petra Janů. "Máme z toho ohromnou radost! Narvaly jsme sály, lidem se to líbí, splňuje to to, co jsme si od toho slibovaly," prozradila zpěvačka v Sedmičce. Obě dámy se na závěr od publika dočkaly potlesku ve stoje, což je ideálním příslibem pro další show.

Přečtěte si
beladona
18. 12. 2014 • 13:56

bum-bac-bum no jsem chtěla vyjádřit, že tam kde to Špinarka dá první dobrou, tak Bílé dochází dech ,a proto v obličeji modráá ¨Je to sice nadsázka, ale ona fakt trpí, si někdy všimni, odrtp to taky a posť si něco náročnějšího s ní a hned po ní si pusť Špinarku a srovnej dechy.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.