Odhalená pravda: Kolik brali Petra Janů a Václav Vydra za komunistů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Odhalená pravda: Kolik brali Petra Janů a Václav Vydra za komunistů!

Petra Janů
Petra Janů (Foto: Aha! - Karel Kopáč)

V mládí si Petra Janů (62) ani Václav Vydra (59) nemohli moc vyskakovat. Zatímco dnes už jsou za vodou, na začátku kariéry oba žili, jak se říká, »z ruky do huby«.

Trojnásobná slavice Petra Janů se musela spokojit s méně než tisícovkou. Na druhou stranu měla to štěstí, že si mohla splnit životní sen a začít pracovat tam, kde toužila. „Podepsala jsem smlouvu s divadlem Semafor, kam jsem nastoupila jako elévka za 800 korun hrubého za měsíc, a byla jsem přešťastná, že jsem se dostala tam, kam jsem celý život chtěla,“ prozradila zpěvačka v pořadu Vtip za stovku.

A nebyla sama, kdo žil od výplaty k výplatě. Stejně na tom byl totiž i herec Václav Vydra. „Osm stovek byl i můj nástupní plat v divadle,“ přiznal se. Oba si ale od té doby pořádně polepšili. Petra Janů si za vystoupení může účtovat i 50 000 korun a Vydra má farmu plnou koní a pořádá mezinárodní hony.Autor:  mpa

Přečtěte si
rezacek
18. 9. 2016 • 13:16

Nájem ve svém? Tomu nějak nerozumím. Já bydím také ve svém a nájem neplatím. Pokud myslíte elektřinu, plyn a popeláře, tak to není nájem.

svatadala
1. 5. 2015 • 13:10

nikdo tě přeci nenutí sem chodit, dej si šlofíka po obědě a hned budeš mít lepší náladu

svatadala
1. 5. 2015 • 13:08

No a co, byly malé nájmy, léky zadarmo, benzin za pár šupů, všechno bylo levnější. Tak byly i malé platy. To si nestěžují Janů a Vydra, to zase někde vyštrachal bulvár. Že se jim po roce 1989 zvyšují peníze za koncerty? Když lidi koupí vstupenky, asi jim to nevadí a televizní seriály-zase, když na to lidi koukají, asi se jim to líbí. Paní Janů fandím a panu Vydrovi také, oni na rozdíl od ostatních zpívají a hrají k našemu potěšení a opravdu umí. No a komu se nelíbí, ať na jejich koncerty nechodí, ušetří a mohou koukat na seriály, ty mají v telce zadarmo. A vůbec, kašlete na prachy, nejsou všechno, hlavně zdraví a hezký 1. Máj

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.