Hrozná pravda o podzimu života Jany Hlaváčové: Luděk Munzar prozradil, že již není návratu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Hrozná pravda o podzimu života Jany Hlaváčové: Luděk Munzar prozradil, že již není návratu!

Manželé Luděk Munzar a Jana Hlaváčová nesou stáří těžce.
Manželé Luděk Munzar a Jana Hlaváčová nesou stáří těžce. (Foto: Aha! - Roman Souček, ČTK, koláž Ahaonline.cz)

Slavný herecký pár Jana Hlaváčová (76) a Luděk Munzar (81) byli oceněni. Společně měli převzít čestné občanství pražské čtvrti Modřany, kde oba žijí půl století, ale nakonec se slavnostního aktu zúčastnil jen herec. Vše bylo v plánu již v září, ale Munzar musel být hospitalizován v nemocnici. Bohužel po jeho zotavení je na tom velmi špatně Hlaváčová a prý není cesty zpět!

Luděk Munzar si slavnostní chvíle užíval a prozradil pozadí svých nedávných vážných problémů, jež ho dostaly do nemocnice. "Skončil jsem v nemocnici s vředem, navíc jedna ledvina přestala chodit, tu druhou už nemám dávno," řekl ve VIP zprávách FTV Prima.


Bohužel zdravotní komplikace manžela se hluboce odrazily na stavu Jany Hlaváčové. Proto i v tak důležitý den ocenění chyběla.  "Není jí dobře. Ono by se jí špatně chodilo a tak, jsou s tím trošku starosti. Ona šla až za dno, prostě si hrábla a nemůže se vrátit zpátky, takže to je složitější," rozpovídal se o chmurném stavu manželky Munzar s láskou a pochopením.
Herečku, která dlouhodobě trpí depresemi, poslední události dočista zlomily. "Ta už se na jeviště nevrátí, jedno z největších umění je včas odejít," říká manžel. O jejím stavu vypovídá i nedávné vystoupení ve Vinohradském divadle, když měla Hlaváčová na vozíčku pronést jedinou větu v představení To byla moje písnička. Podle jednoho z diváků jí takový výkon stál hodně sil a téměř ze sebe nebyla schopna vypravit hlásku. Jistý si Munzar není ani svým návratem poté, co byly zrušeny dvě říjnové premiéry. Snad se mu bude zdravotně dařit lépe než jeho paní.Přečtěte si
xcarodejka
16. 3. 2015 • 14:31

v dnešní zlaté horečce/ honbě za penězi/ se zapomíná často na úctu k člvoěku. někdy si myslím, že by pomohla víra. měla jsem špatné zkušenosti jak v domě seniorů, tak v nemocnici s některým personálem a nakonec i s patologem. Ten mně vgytknul, že měl nadstandartní práci, práci přesčas, nad rámec svýchpovinností a popřál pěkný den s pozdravy. To jsou měkdy lidi s několika tituloy, ale nabízí se, zda jsou skutečně na svém msítě? Neměli by raději dělat někde docela jinde?

ararat
13. 11. 2014 • 22:32

lalia..vůbec o té době nic nevíš..nesuď tu dobu

ararat
13. 11. 2014 • 22:30

bum-bac-bum..múžeš přeci psát pravdu,ale jsme lidé a máme inteligenci od toho abychom vyhodnotili co si můžeme jeden k druhému dovolit,přece být agrasivní je nám dána od přírody a taky nejsme ze šroubků,abychom měli právo na chyby a taky bychom měli být tolerantní vůči druhým,to je empatické cítění druhých,ale přát někomu něco špatného je opravdu hodně odvážné a může se to obrátit proti tobě,předpokládám že jsi dobu před 89 nezažila a neznala jsi jak se žilo a být generálem a soudcem umí každý ale posoudit to neumí každý,nemáme právo soudit aníž něco o tom něco víš....kdybys věděla nenapsala bys tohle

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.