Dagmar Havlová: Záhadná vážná nemoc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Dagmar Havlová: Záhadná vážná nemoc!

Havlová jako baronka Castelli ve hře Rod Glembayů.
Havlová jako baronka Castelli ve hře Rod Glembayů. (Foto pro Aha! – archiv Divadla na Vinohradech)

To už není samo sebou! Bývalá první dáma Dagmar Havlová (61) je zase nemocná. Je to za posledních pár let poněkolikáté. Nyní se herečka narychlo omluvila z natáčení barrandovského pořadu Sejdeme se na Cibulce. Může za to snad onemocnění štítné žlázy, které herečka před devíti lety sama přiznala?

Spekulovalo se dokonce o tom, že Dáša počátkem letošního roku prodělala operaci. Chodila totiž do společnosti v rolácích či ve vysoko upnutých blůzách, anebo s náplastí na krku. Operace štítné žlázy totiž zanechává na krku neklamné stopy v podobě charakteristické jizvy. „Paní Havlová se svěřila, že se necítí dobře a navíc je velmi unavená. Nemohlase zúčastnit natáčení,“ potvrdil moderátor Aleš Cibulka (37). Přitom se prý herečka na setkání před kamerou velice těšila.


„Tento díl vznikl vlastně díky ní, protože mě sama kontaktovala, jestli bychom pořad neudělali ke hře Rod Glembayů,“ dodal.
Může to být víceméně běžná reakce organismu na nástup podzimu, ale taky něco závažnějšího. Nikomu, kdo Havlovou v poslední době viděl, nemohlo uniknout, že v minulých týdnech hodně zhubla. Počátkem září na křtu knihy o Květě Fialové (85) byla nejméně o jednu konfekční velikost štíhlejší než například na jaře během udělování cen TýTý.
Nepřiměřená únava a úbytek hmotnosti mohou signalizovat vážný zdravotní problém. To by Dagmar Havlová rozhodně neměla podceňovat!

Jenda nemoc střídá druhou!

Červen 2000
Dagmar Havlová se nakazila lymskou boreliózou a následovala dlouhá léčba.

Prosinec 2005
Herečka přiznala závažné recidivující onemocnění štítné žlázy a problémy s činností srdce.

Září 2009
Dagmar musela kvůli náhlé chřipce zrušit představení v Prostějově.

Prosinec 2012
Vážný zánět dutin přiměl Dagmar zrušit představení Cyrano!

Leden 2013

Havlová má opět zdravotní problémy a vysoké horečky.

Listopad 2013
Paní Havlová náhle onemocněla, zněla omluva ředitele Divadla na Vinohradech.

Únor 2014
Herečka zrušila představení Rebeka, protože dostala chřipku s těžkým průběhem.


Omluvil se i Petr Kostka!
Cibulka má pech! Jeho hosty kosí jednoho po druhém nemoc. Jen co účast v jeho pořadu zrušila bývalá první dáma, přijímal další omluvenku od Petra Kosty (76). Herec před dvěma týdny kvůli problémům se srdcem skončil v nemocnici a teď ho zdravíčko zlobí znovu. Opět tak nedošlo k setkání Havlové s Kostkou, právě kvůli jeho hospitalizaci muselo Divadlo na Vinohradech zrušit premiéru dramatu Rod Glembayů, ve kterém Dagmar hraje hlavní ženskou roli. Naštěstí moderátorovi přišla náhradnice Libuše Švormová (79), která doplnila domluveného Ondřeje Brouska (33) a Zuzanu Vejvodovou (34).Přečtěte si
fizi
27. 9. 2014 • 09:20

hahahihihehe,trhá se mi bránice.Jak taková nula,jako jsi Ty,by mohla někoho naštvat!!!!!! .A jelikož se v AHA Tvoje příspěvky líbí a nezrušili je,musím Ti,ty blbý vemeno popřát k tomu,že jim plníš stránky tisku.Kolik Ti za to dávají?No nic,sprostě psát se mě nelíbí,takže ajhoj bljbáj sajtujrejko a abyj jsi sej nedijvilaj,píjši stajlej podj jednjím nijckem,toj Těj nejmá rjádoj tojlikj lidíj!!!!! jjjjjjj

kamil_sikovny
26. 9. 2014 • 11:36

Všechno je jedno... nechcete si někdo zahrát hru? Jsou tam i multiplayery a je to zdarma! http://zdarma-onlinehry.cz http://zdarma-onlinehry.cz http://zdarma-onlinehry.cz

satorejka
26. 9. 2014 • 11:34

dnes ti to nějajk nejdej. se prozrazuješ ve všejm co napíšejš ty ubožajčko. možná sejm p.í.č.a. a beru toj, alej i když měj jak říjkájš zatnou štipec, tak sej vrátijm jakoj ty pod jinejm nickem. prostěj jíj podstivouj dobrou herečkuji nenechájm na pospas jen tobě. to nikdyj. a nasrala sejm těj dobřej a mám radojst. nezapomeň sej přehlásijt a zasej něcoj chytrejho napsajt.

fizi
26. 9. 2014 • 10:35

Musím se připojit do této inteligentní diskuse.Jednak proto,že Dášenku nesnáším taky,i má celá rodina.Dřív bývala dobrá.Satorejko,jsi blbý,vydojený,negramotný,mastitidní a vycucaný kravský vemeno.Přebal si pos.raný pleny.pusť si starý film s Dášenkou a běž do ři.tě.Píši tímto způsobem jen proto,že mě Aháci už několikrát omezili diskusi za to,že jsem psal slušně.Tak doufám,že Tobě,ty pi.čo,jak sama píšeš,taky zatnou tipec-nebo se to v AHA líbí???????????????????????????????????

alex321
26. 9. 2014 • 10:12

Takovou demenci, jakou ukazuje satorejka, svět ještě neviděl.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.