Borhyová 102 dní po porodu: Došly peníze!? Kolik s Hrdličkou vlastně berou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Borhyová 102 dní po porodu: Došly peníze!? Kolik s Hrdličkou vlastně berou?

Došly peníze? Lucie Borhyová se vrací na obrazovku.
Došly peníze? Lucie Borhyová se vrací na obrazovku. (Foto archiv TV Nova)

Musí vydělávat! Lucie Boryhová (36) se v pondělí 29. září vrací na post moderátorky Televizních novin. Práce je pro ni důležitější než mateřská dovolená s tříměsíční dcerou Lindou.

Od října tedy Lucie nebude matka na sto procent, zato bude na sto procent vydělávat. Podle zdrojů z jejího okolí se její měsíční plat může pohybovat od 40 tisíc korun výš. Odvíjí se od počtu služeb v měsíci, kterých může být 8, nebo taky 15. A protože je to určitě vyšší částka než vydělá komentováním Sportovních novin její partner Michal Hrdlička (25), není se co divit, že se hrne do práce, aby vylepšila rodinný rozpočet.


Doma s dcerou přitom vydržela jen 102 dní. Pauzu spojenou s mateřskou si navíc posledního srpna proložila moderováním zpráv na jeden večer.
„Jsem ráda, že mi Nova nabídla výborné podmínky k tak brzkému návratu, které můžu perfektně skloubit s rolí maminky,“ svěřila se nadšeně Borhyová. „Linduška bude beze mě jen chvílemi, kdy budu moderovat, a to navíc bude s tatínkem. Když bude tou dobou i on pracovně zaneprázdněn, bude Linduška s babičkami. Máme velkou podporu celé rodiny,“ prozradila moderátorka. Kloubková přijde o místo
Když byla Borhyová na mateřské, po boku Reye Korantenga (40) ji zastoupila Kristina Kloubková (37). A ta teď o místo přišla. „Kloubková zůstane i nadále na obrazovkách. Už brzy oznámíme, v jakém pořadu se na ni diváci mohou těšit,“ řekla Aha! PR manažerka televize Nova Anna Suchá.

Válka o signál!

Kvůli změně v tzv. vysílacím zákoně komerční televize – Nova, Prima i další – už nemusejí zdarma poskytovat kabelovkám signál, jako tomu bylo před rokem 2012. Hrozí tak, že třeba za sledování Lucie Borhyové na kabelu si diváci v budoucnosti připlatí. „To, co my draze koupíme, oni přeprodávají,“ vysvětlila Marie Fianová z FTV Prima. Týká se to třeba UPC, Skylink nebo O2. „Se společností O2 intenzivně jednáme a věříme, že brzy dojde k uzavření dohody,“ prozradila Aha! mluvčí TV Nova Anna Suchá.Přečtěte si
honzina
25. 9. 2014 • 18:31

Jé to je hezký!!!!! Ropuška je náhodou krásná, já žáby miluju!!!!

fizi
25. 9. 2014 • 10:06

Jani,jste ÚB a vůbec nic jste nepochopila. .A mimochodem,názor svůj jste prezentovala,nikdo Vám ho nebere,tak nechejte i ostatním svobodu slova.

trhnisinadledvinkou
25. 9. 2014 • 09:49

proč? zřejmě hrdlovi ujely nohy

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.