Student (19) se inspiroval seriálem Malý pitaval: Přepadl benzínku, třikrát za sebou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Student (19) se inspiroval seriálem Malý pitaval: Přepadl benzínku, třikrát za sebou!

Obsluze lupič přikázal zvednout ruce nad hlavu.
Obsluze lupič přikázal zvednout ruce nad hlavu. (Foto PČR, youtube.com)

Potřeboval peníze na auto, a tak student (19), podobně jako lupič v jednom z dílů Malého pitavala z velkého města, dvakrát po sobě přepadl benzínku v Ústí nad Labem. Když se do ní vydal potřetí, čekali už na něj policisté.

Potřeboval 35 000 korun. Na pumpu v Božtětické ulici zavítal poprvé 22. července kolem 23. hodiny. Obsluhu (ženu a muže) ohrožoval pistolí. „Potřebuju dvacet tisíc,“ řekl. Když mu žena vysázela na pult obsah kasy, shrábl bankovky, nakázal obsluze lehnout si na zem, a odešel.

Video se připravuje ...

Jakoby se nechal inspirovat lupičem z televizního seriálu Malý pitaval z velkého města, který v dílu Černá punčocha drze přepadenému čerpadláři slíbil, že si pro peníze přijde znovu. Totéž opravdu zopakoval i 31. července. Celkem si přišel na několik desítek tisíc.

S jídlem rostla jeho chuť, a tak se na čerpačku vydal ve stejný čas i toto úterý. Tam už na něj ale čekali policisté. „Kriminalisté u něj našli kuklu, kterou se maskoval a plynovou zbraň,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová s tím, že mu hrozí až 10 let vězení.Autor: 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.