Šokující detaily ze života ruského prezidenta Putina: Kdo rozvedenému muži zahřívá postel a kolik bere? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Šokující detaily ze života ruského prezidenta Putina: Kdo rozvedenému muži zahřívá postel a kolik bere?

Vladimír Putin
Vladimír Putin (Foto: Aha! - ara)

 Blízcí spolupracovníci ho oslovují »Care«, dříve mu ale říkali pouze »Šéfe«. Pro většinu lidí je Vladimír Putin (61) velkým otazníkem a tím, kdo se snaží rozpoutat světovou válkou. Britský novinář Ben Judah napsal o ruském prezidentovi knihu, ve které odhalil jeho denní režim. Jaký tedy Putin skutečně je?

Místo snídaně rovnou oběd
Je noční tvor a ráno rád – vstává až v 11 hodin - rovnou přeskočí snídani a pořádně se nají. A chuť k jídlu má jako pravý ruský bohatýr! Na stole nesmí chybět tvaroh, omeleta, křepelčí vejce a čerstvě vymačkaný džus. Vše zapije lahodnou kávou.

Při plavání přemýšlí
Po snídani si jde na dvě hodinky zaplavat. V bazénu je rád sám, aby měl čas na přemýšlení a uvažování o státnických záležitostech.

Nejdřív činky, potom lázeň
Když se dostatečně osvěží v bazénu, jde si zacvičit do posilovny, kde zvedá činky. Tělo unavené cvičením pak zregeneruje střídáním horké a studené lázně.

Internet? Ne, děkuji...
Putin nemá rád internet ani nové technologie. V jeho pracovně proto nejsou žádné obrazovky a telefonuje pouze pevnou linkou z dob sovětské éry. Internet používá zcela výjimečně.


Cestují i uklízečky a kuchaři
Při cestách do zahraničí je na prvním místě bezpečnost prezidenta. Ochranka začne na místě pracovat týdny před příjezdem Putina. Zaberou celé patro a v hotelech mění naprosto vše. Od ručníků na pokojích až po mýdlo na toaletách. Ruský prezident nejí nic, co by neprošlo pečlivou ruskou kontrolou, s prezidentským doprovodem často cestují kuchaři, číšníci i uklízečky!

V posteli ho zahřívá pes
Prakticky nemá čas na osobní život. Je rozvedený, děti jsou dospělé a žijí mimo Rusko. Večer k němu prý často chodí mladé modelky, sportovkyně a fotografky, tyto návštěvy mu ale zatím nikdo nedokázal. Oficiálně se tak Putin vine ke svému černému labradorovi.

Kolik bere?
Z prezidentského dekretu, který byl zveřejněn letos v dubnu, vyplývá, že si Putin více než dvojnásobně zvýšil plat. Měsíčně si tak přijde na zhruba 327 tisíc korun.

Kde bydlí?
Nemá rád Kreml, vadí mu dopravní zácpy a znečištění, proto raději pracuje ze sídla Novo Ogarjovo, které leží kousek za městem. Rád o sobě tvrdí, že pracuje mnohem tvrději než kterýkoliv vůdce Ruska od dob Stalina.Autor:  (mb, vk)

Přečtěte si
mirkazam
7. 4. 2015 • 15:45

prroud...ty máš dnes ty chytrolíne pronajatou diskuzi ???To by chtělo napsat knihu,jak to máš všechno v hlavě srovnané,a podělit se o ty vzletné myšlenky s veřejností. Tady na diskuzi mrháš svým talentem...

va45
12. 8. 2014 • 10:45

Po předčtení článku nic nového pod slunce.Naši politici a lobisti by si snim mohli klidně zadat.

prroud
2. 8. 2014 • 08:24

To bude tim ze "vim" dost na to,abych si to mohl dovolit,oxallis!Nikdo ti nebrani napsat svuj nazor,nesugeruj co neni pravda!

prroud
1. 8. 2014 • 21:49

Vsak on jim spadne hrebinek ,jen at se zkusej pustit do Ruska,konecne s nima bude zametyno jak uz je moc dlouho potreba a svet si oddychne od Americky arogance!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.