Je tohle tvář taxivraha?! Odměna 100 tisíc za dopadení pachatele! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Je tohle tvář taxivraha?! Odměna 100 tisíc za dopadení pachatele!

Vypadá takto vrah taxikářů?
Vypadá takto vrah taxikářů?  (PČR)

Klíčový svědek, nebo dokonce sám vrah tří pražských taxikářů! To je muž, jehož podobiznu včera zveřejnila policie. Anonymní dárce navíc nabídl odměnu 100 tisíc za informace, vedoucí k zabijákovu dopadení.

Výslechy svědků, analýzy stop z nalezených aut, prohlížení záznamů z kamerového systému. To vše od dubna udělali detektivové z pražské mordparty, pátrající po brutálním vrahovi taxikářů. Přesto se ho stále nepodařilo dopadnout. Teď se objevila další šance – vytvořený identikit. „S největší pravděpodobností jde o důležitého svědka, nicméně kriminalisté nevylučují, že by to mohl být samotný pachatel,“ uvedla pražská policejní mluvčí Hana Jeřábková.


„Detektivům se také přihlásil anonymní dárce, který nabídl odměnu 100 000 Kč osobě, která detektivům poskytne informace, vedoucí k dopadení vraha,“ dodala mluvčí. Poznáváte muže na dentikitu? V tom případě volejte na linku 158.

Postrach taxikářů
Prvního muže taxivrah zastřelil v jeho autě, které nechal i s tělem stát v Lužické ulici na pražských Vinohradech. V noci z 10. na 11. dubna pak postupně zavraždil další dva taxikáře, Milana P. (†58) a Daniela C. (†25). Nechal se odvézt do Uhříněvsi na okraji Prahy, kde své oběti popravil ranou z pistole a těla vyhodil u silnice.

Vypadá takto vrah taxikářů?
Vypadá takto vrah taxikářů? Foto:  PČR

Autor:  rvs

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.