Na letišti našli lidské lebky zašité do plyšových medvídků! Měly sloužit k temným rituálům | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Na letišti našli lidské lebky zašité do plyšových medvídků! Měly sloužit k temným rituálům

Za lidskými ostatky v dětských hračkách budou nejspíš temné rituály.
Za lidskými ostatky v dětských hračkách budou nejspíš temné rituály. (ČTK, Profimedia.cz, koláž Ahaonline.cz)

Dvě lidské lebky a další lidské ostatky našli zaměstnanci mexického letiště, když v rámci běžné prohlídky rentgenem zkontrolovali náklad plyšových medvídků. Lebky a kosti v nich byly zašité, napsala dnes agentura AFP.

Podle mexických vyšetřovatelů všechny ostatky vypadají, jako by byly nedávno vykopané z hrobu. Policie už zadržela muže, který náklad medvídků odesílal; lebky prý koupil na tržišti v centru hlavního města Mexika.

Muž dodal, že po lebkách je velká poptávka v zahraničí mezi lidmi, kteří praktikují santérii - afrokaribské náboženství, v němž se mísí africké tradice kmene Joruba a katolických rituálů. Mexická policie neupřesnila, kam měli medvídci s lebkami doputovat.

Přečtěte si
prroud
24. 6. 2014 • 12:54

Takze kdyz to shrnu: rad bych videl vsechny ebky tech kdo takovy ritualy provadej,u me na stole!!! To by zmizelo vrahu a myslim zze by se neztracelo ani tolik lidi a deti,vyjma jeste dalsi sorty grazlu nejhrubsiho kalibru,co "shanej" organy na transplantace!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.