Uřízl chlapovi penis, teď bručí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Uřízl chlapovi penis, teď bručí!

Kriminalisté odvádějí zadrženého cizince z letiště.
Kriminalisté odvádějí zadrženého cizince z letiště. (Foto: PČR)

Tučný úlovek mají kriminalisté z odboru cíleného pátrání nazývaní také jako »lovci lebek«. Mezinárodně hledaného násilníka, únosce a lupiče zadrželi na letišti v Praze.

Po cizinci (35) pátral po celém světě Federální úřad pro vyšetřování Spojených států Amerických (FBI). Muži hrozí v USA doživotí. Je podezřelý, že s dalšími třemi komplici loni v říjnu unesl majitele lékárny. Mučením se ho snažili přimět, aby jim sdělil, kde má peníze. Když nechtěl, uřízli mu penis.


„Zadržení cizince proběhlo bez nejmenších komplikací a podle slov kriminalistů byl muž jednáním české policie překvapen,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Ježková. Zadržený bude umístěn do vydávací vazby, v níž si počká na rozhodnutí o jeho vydání do USA.

Přečtěte si
clarabella
8. 12. 2013 • 22:40

Ano, oni by nám svýho nevydali, ale tento není náš. Tento je jejich ay jim ho vrátíme, protože k něm přilezl. Otázkou je, kdyby byl náš, tak jak by to vypadalo.

clarabella
8. 12. 2013 • 22:38

Vyměnila bych ho za Dahlgrena. Samozřejmě souhlasím s jeho vydáním. Co my tady s ním. Ještě bysme živili dalšího g.ázla, ale jednak kus za kus asi nejde a taky my vydáváme cizího občana jeho zemi. Dahlgren je jejich občan k vydání do cizí země.

prroud
11. 11. 2013 • 12:11

A my ho pekne vlezdo.pr.delsky vydame bez odmlouvani,jinak bude osklivy tytyty a bububu ,ackoliv amici by nam svyho zlocince co neco spachal u nas NIKDY nevydali!!! Ted nemluvim o pravu,s vydanim a potrestanim samozrejme souhlasim.;-).ale..........!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.