Drzé praktiky mladých Romů: Okrádají hned u bankomatu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Drzé praktiky mladých Romů: Okrádají hned u bankomatu!

Fotografie
Fotografie (internal)

 Paříž je jednou z nejoblíbenější destinací na světě, pro návštěvníky tu ale začíná být nebezpečno. Gangy mladých Romů už se ani nenamáhají s kapsářstvím, lidi okrádají přímo u bankomatů!

Kamery zachytili skupinu zlodějů, která si vyhlédla turistu stojícího u bankomatu. Romové jej obestoupili, začali ho rozptylovat, mluvit a sahat na něj, na displeji pak sami zmáčkli požadovanou částku, peníze vzali a odešli. To vše, prosím, jen kousek od slavné katedrály Notre Dame!

Podle místních se jich tam pohybují desítky dnem i nocí. „Nemají k nikomu respekt. Chtějí jen peníze nebo cokoliv, co mohou nějak zpeněžit,“ uvedla jiná turistka. „Když k nim přijede policie, vysmějí se jim a utečou,“ dodala.

I samotným obyvatelům Paříže dochází s romskými zloději trpělivost. Premiér Manuel Valls dokonce prohlásil, že komunity rumunských a bulharských Romů nelze integrovat a měly by být deportovány!

Autor:  ehr

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.