Psycholog šokuje: Otrávená Anička (3) může být stejná jako matka!! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Psycholog šokuje: Otrávená Anička (3) může být stejná jako matka!!

Anička je už doma, po cestě byla rozespalá.
Anička je už doma, po cestě byla rozespalá. (Aha! - Vlaďka Hradská)

Malá Anička (3) z Českých Budějovic, které její matka Anna (22) namíchala smrtící koktejl z fridexu a jogurtu, je už z nemocnice zpátky doma! Včera v pět odpoledne ji a jejího milovaného tatínka Martina (28) přivezla záchranka!

„Teď se chci hlavně věnovat svým dětem. Ty jsou u mě na prvním místě. A jaká byla cesta? Anička ji celou prospala, takže dobrá,“ řekl deníku Aha! po příjezdu domů tatínek.

Podle psychologa Karla Humhala nyní Anička potřebuje nový ženský vzor, nemusí se však nutně jednat o novou partnerku otce. „Bylo by dobré, aby se tatínek poohlédl po nějaké hodné ženě. Nemusí to být hned nová partnerka. Stačí třeba teta nebo babička, která by hrála v dalším životě Aničky důležitou roli a nahrazovala jí matčin ženský element. Takto zklamané dítě si potřebuje opět obnovit důvěru v ženu jako takovou. Ta bude nyní patrně značně poškozená,“ řekl Humhal, podle kterého je potřeba zabránit tomu, aby v pozdějším věku aplikovala Anička podobné vzorce chování jako její matka. „Což reálně bohužel hrozí,“dodal Humhal.
Přečtěte si
popocatepetl
15. 5. 2014 • 03:54

Otec je agresor,jak se ukázao při vyšetřování. Ano, holčička může být spíš po něm, to je ale výběr!

popocatepetl
15. 5. 2014 • 03:53

??? Psycholog říká profesionální názor. Z professionální zkušenosti vyplývá, že skoro určitě to dopadne tk, jak říká.

popocatepetl
15. 5. 2014 • 03:52

U soudu vyplynulo, že matka se nesebepoškozovala. Byla obětí domácího násilí. Otec to přiznal. Psycholog to možná už věděl z pplicejního vyšetřování. Otec ze sebe v médiích dělal svatého, ale pravda byla jinde.

popocatepetl
15. 5. 2014 • 03:49

...Možná se s ní "jen" chtěla dostat do nemocnice, uniknout z domu hrůzy...

popocatepetl
15. 5. 2014 • 03:48

Milovaného tatínka? Z policejního vyšetřování vyplynulo, že matka Aničky byla obětí domácího fyzického násilí, agresorem byl otec.Při soudním úpřelíčení s matkou za pokus o vraždu se k tomu otec přiznal. Takže zoufalá ženská se dvěma dětmi, které nikdo nepomohl, ani když podávala trestní oznámení a byla ošetována po napaeních, se uchýlila k šélenému, neomluvitelnému činu, ohrozila své dítě. možná se s ní "jenL chtěla ostat do nemocnice, uniknout z domu hrůzy, bohužel to byl šílený nápad. Jenže teď holčička žije doma s násilnickým otcem. Milovaný tatínek?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.