»Bondovský« útok na Radovana Krejčíře: Podezírají filmaře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

»Bondovský« útok na Radovana Krejčíře: Podezírají filmaře!

V Africe čekal na Krejčího drsný trest.
V Africe čekal na Krejčího drsný trest. (Foto – News24.com, koláž Ahaonline.cz)

Klasický pokus o atentát, nebo jen dobře sehrané divadlo? Jihoafrická policie soudí má při vyšetřování středeční střelby na českého podnikatele Radovana Krejčíře (49) blíž k druhé variantě a zaměřuje se na filmovou branži.

Krejčíř podle svých vlastních slov právě parkoval svůj černý mercedes před kanceláří na Bradford Road v Bedfordview, když se na něj začalo střílet ze stojícího červeného vozu Volkswagenu Polo Cross. Palebné zařízení s dvanácti hlavněmi bylo pod zadní poznávací značkou auta a podle všeho bylo ovládáno dálkově, protože v autě nikdo neseděl a po palbě samovolně shořelo. Krejčíř vyvázl z útoku nezraněn. „Bylo to jako z filmu, určitě šlo o profesionální práci,“ řekl novinářům Krejčíř.

Práce odborníků

Jihoafrická policie nyní šetří, zda jde o vyřizování účtů lidí z podsvětí, nebo jen divadýlko, které by mělo Krejčířovi pomoci v jeho snaze zabránit vyhoštění ze země. V Česku mu totiž hrozí až 11 let basy! A podezření, že jde o dílo nějakého tvůrce speciálních filmových efektů podle listu The Star policie má!

Poslední majitelkou červeného volkswagenu, jenž měl být v dubnu odcizen má být bohatá žena (49) z Johannesburgu, která ale podle vlastních slov ani netuší, že by kdy vůbec automobil této značky vlastnila...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.