Kluka (†10) znásilnil a zabil bezdomovec! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. srpna 2022

Svátek slaví Jáchym, zítra Petra

Kluka (†10) znásilnil a zabil bezdomovec!

Při pitvě odhalil soudní lékař, že byl chlapec znásilněn. (Ilustrační foto)
Při pitvě odhalil soudní lékař, že byl chlapec znásilněn. (Ilustrační foto) (Profimedia.cz)

Mrtvého chlapce (†10) našli policisté ve sklepě domu v pražských Vršovicích. Příčinou smrti byla rána nožem přímo do srdce. Podle pitvy byl hoch znásilněn. Z hrůzného zločinu byl obžalován bezdomovec Ervín B. I když se tento případ stal už pěknou řádkou let, stále se jedná o jeden z nejhorších případů vraždy u nás.

Pedofil si svou oběť vyhlédl v Havlíčkových sadech. Začal si s chlapcem povídat a snažil se ho opít ovocným vínem. Poté, co dítě nalákal na sladkosti, šel s ním až do sklepa nedalekého domu. Když chlapci došlo, že je něco v nepořádku, bylo už pozdě.

Bezdomovec ho nejdříve osahával, když začal křičet, vytáhl nůž a bodl ho přímo do srdce. Poté mrtvého svlékl, na jeho bezvládném těle se ukojil a ze sklepa utekl. Policisté vraha chytili po dvou měsících v Brně. Na ulici tam ukradl kočárek s dvouletým dítětem, které se zřejmě chystal sexuálně zneužít!

Nejdříve se při výslechu přiznal, později ale tvrdil, že mu byla jen zima a chtěl se díky své výpovědi dostat do vězení, kde je o něj dobře postaráno. Ervín B. v té době žil v kanále a živil se sběrem prázdných láhví. V minulosti byl pětkrát trestán a podle odborného posudku měl IQ 73. Psychologové tuto hodnotu označili za hraničící s debilitou. Pedofil při jednom z výslechů údajně prohlásil, že už v životě osahával stovky chlapců. „Nemůžu bez toho být,“ řekl policistům a putoval před soud.

Znáte okolnosti tohoto případu? Napište na aha@ahaonline.cz


Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.