AHAONLINE.CZ se brzy změní. Podívejte se, v čem a jak! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

AHAONLINE.CZ se brzy změní. Podívejte se, v čem a jak!

Nové Ahaonline.cz
Nové Ahaonline.cz (Ahaonline.cz)

Webový portál deníku Aha! a Nedělního Aha! se dočkal po bezmála sedmi letech řady vylepšení. A nešlo vůbec jen o to, mít nový, moderní design. Hlavní inspirací byly náměty a připomínky desítek tisíc čtenářů, kteří web Ahaonline.cz denně navštěvují. Už teď se můžete podívat na to, jak bude už brzy nový server vypadat. Budeme rádi za vaši připomínky a postřehy...

Cesta k novému Ahaonline.cz je jednoduchá. Ve stávající verzi najdete zelené tlačítko "Zkuste Aha! v nové podobě", které vás po kliknutí přesměruje na novou verzi.

Kudy na nové Aha!

Kompletní zpravodajství:

Každé kliknutí navíc znamená další čas, o který přicházíte. V novém pojetí Ahaonline.cz najdete veškeré aktuální informace, které potřebujete znát, na jediném místě. Kromě velmi bohatého zpravodajství ze světa showbyznysu, a to zejména toho českého, také politické zprávy, domácí i zahraniční novinky, krimi zprávy nebo sportovní zpravodajství. Nechybí ale také lehce pikantní články o sexu a vztazích nebo každodenní várka originálních receptů.

PRO VSTUP DO NOVÉHO AHA! KLIKNĚTE ZDE

Větší přehlednost:

Své oblíbené rubriky a články najdou čtenáři v podstatě ve stejném schématu, jako byli zvyklí ve „starém“ Ahaonline.cz. Lišta menu je na stejném místě, ale zvětšily se fotky i titulky článků. Ty jsou i nadále řazeny na titulní stránce serveru podle rubrik, celkově ale prostoru pro zajímavé články, nejen z českého showbyznysu, přibylo. Při prohlížení hlavní stránky Ahaonline.cz tak najdete více témat ke čtení.

Upravené menu


Facebook, Twitter, diskuse:

Ať už jste na Facebooku nebo Twitteru, můžete hned o článcích na Ahaonline.cz dát vědět svým známým nebo o nich diskutovat. V případě, že sociálním sítím zrovna nefandíte, najdete i tak pod každým článkem prostor k diskusi s ostatními. U každého materiálu, ať už na titulní straně, uvnitř rubriky nebo přímo po zobrazení jeho obsahu najdete ikonky, které vás propojí buď s ostatními diskutujícími, nebo s vašimi přáteli na Facebooku. Stačí jediný klik. Aha! je vám pak pochopitelně také k dispozici přímo na svých facebookových stránkách www.facebook.com/denikaha. Zájemci o inspiraci do kuchyně najdou denně nový recepty na www.facebook.com/receptyslavnych Pamatujeme také na opuštěná zvířata, kterým pomáháme hledat nový domov na www.facebook.com/zverinec.

Diskuse, twitter, facebook


Spojení s redakcí:

Chcete nám říct svůj názor na konkrétní téma, máte pro nás tip na reportáž, viděli jste nepravost ze strany úředníků, chcete se podělit o zajímavé fotky celebrit? Díky novému formuláři přímo na titulní stránce Ahaonline.cz můžete být neustále v kontaktu s redakcí Aha!. Stačí napsat…

Pošlete nám tip


Počasí, horoskop, televize:

Co bude večer v televizi, jaké nás čeká zítra počasí, co říká dnešní horoskop? Ano, i na tyto otázky vám nové Ahaonline.cz odpoví. Ve zbrusu nových rubrikách najdete vždy nejčerstvější informace o počasí, televizních pořadech i horoskopech. Už není třeba chodit jinam.

Vychytáváme mouchy. Pomůžete nám?

Věříme, že se vám nové Ahaonline.cz, inspirované nápady a připomínkami čtenářů, bude líbit. A pokud přece jen s něčím nebudete spokojeni, napište nám! Stačí kliknout na nové tlačítko DEJTE NÁM TIP! a napsat nám, co by se podle vás dalo zlepšit.Autor:  onl

Přečtěte si
ivuska1
4. 3. 2013 • 13:36

nova verze neni dobra - je neprehledna

hchkr
4. 3. 2013 • 11:42

není přehledné, chaos

francik
1. 3. 2013 • 23:30

Stojí za velké kulové. Ten kdo to "VYLEPŠIL" bylpořádný blbec. V takovém maglajzu se asi těžko někdo bude hrabat.

franckajagrova
1. 3. 2013 • 20:36

sERVER BYL ZMĚNĚN ASI PŘED ROKEM...NE PO 7MI LETECH..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.