Oběšence třikrát přemístila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 1. října 2023

Svátek slaví Igor, zítra Olívie

Oběšence třikrát přemístila!

Proto oběšence s pomocí sousedů přesouvala z jednoho místa na druhé, na dětském kočárku!
Proto oběšence s pomocí sousedů přesouvala z jednoho místa na druhé, na dětském kočárku! (Profimedia.cz)

Chorobná touha po vdané ženě se stala osudnou F. K. Jeho mrtvolu našli 29. žáří 1960 ležet na kraji silnice. Vedle sebe měl jízdní kolo. Lékař měl jasno: příčinou úmrtí byla mrtvice. Kriminalisté však zjistili něco jiného…

Nález těla nahlásila vdaná J. B., přivolaný lékař byl se svou zprávou hotový až příliš rychle. S odůvodněním, že muže léčil na srdeční problémy, prohlásil, že zemřel na infarkt. Kriminalisté však se závěry byli opatrnější – malé a drobné nesrovnalosti je dovedly k fascinujícímu zjištění: F. K. spáchal sebevraždu kvůli poměru s vdanou ženou, s tou, která tvrdila, že ho našla ležet na cestě.

Manžel J. B. byl zrovna mimo domov, často odjížděl na celý týden za prací. Jeho choť toho využila a navázala poměr se svým sousedem. Ten se do ní zamiloval a každou chvíli bez ní trpěl… Když mu jednoho večera oznámila, že půjde nejdřív na schůzi JZD a až potom za ním, nervově se zhroutil. Nedokázal bez své lásky být.

Po schůzi, v domluvený čas, na milence čekala, nedočkala se. Vydala se ho hledat a objevila ho oběšeného… Zalekla se ale, jak by mrtvolu souseda, kterého svedla, ve své kůlně vysvětlila. Proto oběšence s pomocí sousedů přesouvala z jednoho místa na druhé, na dětském kočárku! Nakonec skončil u silnice. Putování těla kriminalistům prozradily jeho oděrky a špína od několikanásobné manipulace…

Znáte okolnosti tohoto případu? Napište na aha@ahaonline.cz

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.