Konec samoty unesené Michalky: Jela pro ni maminka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. května 2023

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Konec samoty unesené Michalky: Jela pro ni maminka!

Běla nad prázdnou postýlkou postrádané dcerky.
Běla nad prázdnou postýlkou postrádané dcerky. (Aha! - Alexandr Malachovský)

Konečně! Běla Janová (20) z Trmic u Ústí nad Labem si může oddechnout. DNA testy v Německu potvrdily, že miminko na tamní klinice je její třítýdenní unesená a znovunalezená dcerka Michalka! A ačkoliv v případu začal »poskakovat« úřední šiml, dojemnému shledání nakonec nestojí nic v cestě!

„Došlo už i ke ztotožnění DNA mezi matkou, otcem a dítětem. Německá strana rozhodla, že si ji rodina může vyzvednout a už se řeší jenom forma,“ uvedl ústecký policejní ředitel Vladimír Danyluk s tím, že Němci trvali na vyvrácení spekulací, zda otcem není únosce Uwe R. (50)!

Kdy maminka Michalku konečně obejme, se proto do poslední chvíle nevědělo. „Musíme počkat, než dostaneme cestovní doklady, díky nimž budeme moci Michalku převézt přes hranice,“ tvrdil ještě nejistě Miroslav Gombár, bratr otce Michalky. „Je to čistě na rodině a vydání určitého dokumentu,“ potvrdil Danyluk.

„Běla je připravena okamžitě vyrazit,“ dodal Gombár. A vypadá to, že na řešení nemuseli rodiče dlouho čekat. Podle informací Aha! totiž natěšená maminka vyjela vstříc své ratolesti už včera večer.

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.