Kuriózní nehoda potápěčky v Chorvatsku: Škodovku v moři utopila Renata (39)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 22. července 2025

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Kuriózní nehoda potápěčky v Chorvatsku: Škodovku v moři utopila Renata (39)!

Škoda Fabia i s potápěčskou výzbrojí skončila na dně moře.
Škoda Fabia i s potápěčskou výzbrojí skončila na dně moře. (www.dnevnik.hr)

Tak to je ona! Aha! vypátralo ženu, které se podařil nečekaný kousek. Renata (39), instruktorka českobudějovické potápěčské školy, v Chorvatsku na ostrově Pag nezatáhla po zaparkování ruční brzdu u své Škody Fabia a ta se pak sama rozjela (Aha! včera informovalo). »Předběhla« potápěče a do moře skočila jako první – i s výstrojí.

„Auto patří potápěčské škole, se kterou v Chorvatsku spolupracujeme, zajišťují pro naše potápěče například ubytování,“ potvrdil Vítek Hněvovský z českobudějovické potápěčské školy Kuboušek, pro kterou Renata pracuje. Podle informací chorvatských médií měla žena vyložit z auta výbavu a vydat se do moře, když kolem projela její fabie.

Hněvovský ale upřesňuje, že žena šla pouze do kanceláře. „Pro potápěče je tam nezajímavé prostředí. Jezdí se jinam, asi dvacet minut lodí na různé hezčí lokality. Jediní potápěči ve vodě u Pagu byli ti policejní, kteří auto z vody dostávali,“ vysvětlil.

Sama Renata o své chybě mluvit nechtěla. S řízením aut má sice problémy, jinak je ale kovaná profesionálka. Za sezonu absolvuje kolem 200 ponorů, pod vodou fotí i filmuje a má kapitánské zkoušky kategorie C.

Chorvatská policie zároveň dokončuje vyšetřování kuriózní nehody. Podle ní je možné, že se o nezabrzděný vůz někdo nechtěně opřel. „Je nepravděpodobné, že by se zničehonic sám rozjel,“ uvedl jeden z tamních policistů.



Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry