Hit léta 2012: Ponožky v sandálech! Jak Češi předběhli dobu aneb Pepíci = módní průkopníci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Hit léta 2012: Ponožky v sandálech! Jak Češi předběhli dobu aneb Pepíci = módní průkopníci!

Tak má správně vypadat letošní léto...
Tak má správně vypadat letošní léto... (Profimedia.cz, ara)

Posměváčkům spadla čelist. Tytam jsou doby, kdy patřilo k zábavě snobů utahovat si z Čechů, kteří do sandálů nosili ponožky. Teď už si z »českých Pepíků« srandu nikdo dělat nebude! Nejnovější módní trendy totiž hovoří jasně: co bylo dříve neodpustitelným faux pas, je módním hitem léta 2012!

Trend dokládají i přehlídky renomovaných módních domů. Ponožky v sandálech zařadil do své kolekce na jaro a léto 2012 i věhlasný Louis Vuitton, anebo Brit James Long, Dior zase upřednostňuje podkolenky v lodičkách na vysokých podpatcích a přidávají se i Karl Lagerfeld a Chanel.

Diktátu módy se začínají podřizovat i lidi, kteří dříve ponožkami v botách opovrhovali. Teď si »fusky« do sandálů budou brát bez špetky uzardění i v Mekce módy Paříži!

Svět prostě objevuje Ameriku, tedy vlastně Česko! Už i zahraniční celebrity konečně přišly na to, že je načase vyrovnat se českým průkopníkům. „Pozor, ovšem! Ošuntělé hnědé sandály s froté ponožkami do půli lýtek byly, jsou a provždy budou OUT!“ upozorňuje módní expert Kája Pavlíček.

Miloš Zeman: Ten se vyzná...

Ano, Miloš Zeman (67) se vyzná ve všem včetně trendů! Když 21. března oznamoval prezidentskou  kandidaturu, obul se přesně podle diktátu módních titánů! Bravo, Miloši!

Anketa Aha!

Sabina Laurinová (40), herečka - „Jé, to ne! Mně se to nelíbí, ale samozřejmě je to otázka vkusu.“

Roman Vojtek (40), herec, zpěvák - „Asi bych se propadl, kdybych to udělal! Ale to opravdu ne, to bych raději šel v těch ponožkách. Nebo klidně v každé ponožce jiné! Moc obdivuji firmu Louis Vuitton, protože teď se musí hrozně smát, když prodávají kabelky z gumy za ty ceny, za které je prodávají.“

Leoš Mareš (36), moderátor - „Tak sandály a ponožky fakt ne. Ale já nosím ponožky do půlky svých lýtek!“ (smích)

Dara Rolins (39), zpěvačka - „Myslím, že móda je tady od toho, aby nás bavila, ne aby z nás dělala otroky. Jsou módní úlety, které se objeví a zase zmizí. Spousta kreací se objeví jen v časopisech a na mole a do běžného života neprorazí.“

Rytmus (35), rapper - „Je to vždy věc vkusu a odvahy. Ale bílé ponožky v sandálech? U holky mě to nijak nepobuřuje, je to spíše úsměvné. Ale u chlapa je to spíš k pláči, i když jsou nakrásně od Louise Vuittona...“Půjdete do toho?Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.