Eva Rathová: Přemístěte manžela do Prahy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Eva Rathová: Přemístěte manžela do Prahy!

Eva Rathová
Eva Rathová (Aha! – Petr Novotný, Alexandr Malachovský, Martin Přibyl, Martin Pekárek, Karel Kopáč)

Manželka hříšníka Eva (47) požádala vězeňskou službu, aby poslance přemístila z litoměřické věznice do Prahy. Proč? Aby jej mohla pravidelně navštěvovat rodina, jejíž příslušníci žijí buď v hlavním městě, či nedalekých Hostivicích.

Manželovi navíc do věznice zaslala rádio, na které má podle zákona právo, anebo také jeho oblíbené knížky či stolní hry.

Rathové dělá zmocněnce a mluvčího advokát František Šejnost, který byl sám přes tři měsíce ve vězení kvůli údajnému sexuálnímu nátlaku. Podle advokáta se ale jen v jeho bytě fotografovaly pornografické akty. V minulosti také zastupoval exšéfa Sazky Aleše Hušáka.

Davd Rath: Více o jeho zatčení a celé kauze čtě ZDE: blesk.cz/david-rath.

Nejlepší vtipy o kauze David Rath na facebooku najdete ZDEPřečtěte si
ochman
22. 5. 2012 • 20:10

Prohlášení Evy Rathové od uživatele David Rath dne 21. květen 2012 v 208 · „Zcela dementuji tímto výroky, které se objevily v médiích, jako citace výroku zmocněnce naší rodiny Františka Šejnosty o tom, že dosavadní advokát mého manžela JUDr. Černý udělal chyby a že snad nejsme s jeho prací spokojeni a proto bude vyměněn. Práce a schopností JUDr. Černého si naopak velice vážíme a má naši plnou podporu a důvěru. Naopak po dohodě s ním se utváří skupina právních expertů a konzultantů, kteří vytvoří ucelený tým, který na celém případu bude pod vedením JUDr. Černého pracovat. Je naprosto logické, že v kauzách tohoto typu se do práce postupně zapojují advokátní týmy specializující se na jednotlivé druhy práva. Nepravdivé informace v médiích jednoznačně považuji za útok na obhajobu mého manžela. Zároveň sděluji, že jsem nespolupracovala s panem Františkem Šejnostou a netuším, pro koho pracuje. Jeho vyjádření v médiích nebyla se mnou vůbec konzultována a mnohá se nezakládala absolutně na pravdivých skutečnostech. JUDr. Černý aktuálně doplnil svůj tým o vynikajícího specialistu na ústavní právo JUDr. Jelínka. Velice žádám média o klid z jejich strany pro naši rodinu, více opravdu nebudu k případu již sdělovat či odpovídat na otázky." MUDr. Eva Rathová manželka MUDr. Davida Ratha

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.