Lenka Bradáčová alias »český Cattani«: Seberou jí případ Rath? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Lenka Bradáčová alias »český Cattani«: Seberou jí případ Rath?

Bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath (46) má dost možná štěstí v neštěstí! Ústecká státní zástupkyně Lenka Bradáčová, které se pro její nesmlouvavost přezdívá český Cattani, zřejmě bude muset jeho kauzu předat Vrchnímu státnímu zastupitelství v Praze!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tatu
24. 05. 2012 17:39

Nemáte v tom zmatek?To dr.Rath bojoval ve Sněmovně proti korupci / IZIP,VZP,odposlechy /a jemu likvidují rodinu,ne Bradáčové !!Proč by byla Bradáčová Cattani?To taky nechápu!

lukreciaborgia
23. 05. 2012 13:44

Asi jsem hledala špatně,protože pod slovem Cattani jsem objevila nějakou reklamu snad na všechno.Myslela jsem si,že Cattani je nějaký americký právník italského původu a že jeho dávají jako vzor našim hvězdám v taláru.Ale je to seriálová postava.Ale proč zrovna on?Jsou i jiní filmoví práv­nici!­Nepřed­poklá­dám,že Bradáčové,nebo ostravské Brigitě Bilíkové vyvraždili celou rodinu!!!

tomik007
21. 05. 2012 21:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zamlzena
21. 05. 2012 15:52

myslela jsem,když jsem viděla tu forografii, že je to ta vražedkyně Dana Stodolová.

jity
21. 05. 2012 13:13

ještě jsem zapomněla napsat, že ten seriál se jmenuje Chobotnice. Čili i u nás už se kmotrové mohou přirovnávat k Chobotnici, zkrátka mají chapadla. Mělo to tenkrát asi 50 dílů a všechny byly tak nějak beznadějné a smutné. Nakonec se mafie vraždila i mezi sebou, zkrátka něco jako u nás, třeba Mrázek byl také zavražděn.

lukreciaborgia
21. 05. 2012 12:04

Autoři těchto IZIP jsou tři.Europoslanci Milan Cabrnoch,Miroslav Ouzký /ODS/ a podnikatel Pavel Hronek.Ti už staví vily,kupují pozemky,tryskáře.No za 2 miliony...proč ne??Určitě to nevrátí,ale doktor Rath na to ve Sněmovně upozorňoval a taky tpo chtěl zatrhnout.Ale to si dovolil moc!!!Proti VSP,dost velkou mafií,to sám musel prohrát.Do týdne byl v base.To si neměl dovolovat.Lze to vyhledat na ggoglu.

lukreciaborgia
21. 05. 2012 12:05

oprava-za 2 miliardy!!

ochman
20. 05. 2012 21:19

..blbka je to !

mnpv
21. 05. 2012 06:20

A na to jsi přišla jak? Podle toho jak celé dny kopíruješ krávoviny a sedíš na diskuzi asi moc chytrá nebudeš ochmane. Předpokládám, že jsi baba, doufejme, že aspoň pěkná, když už zabržděná.

kukulin
20. 05. 2012 21:08

když údajných sedm milionů vyšetřuje rok.

gordon
20. 05. 2012 20:09

jestli bude DRát vydán nebo ne.Proti jeho vydání budou hlasovat ti,co se bojí,aby na ně DRát něco nevykecal.A to jsou podle mne VŠICHNI !! Takže se to k Rampulovi ani nedostane,a když náhodou jo,tak se zase bude třást jako ratlík Rampula,protože když nezastaví vyšetřování DRáta on,sesypají se na něj .... a tak dokola-ruku ruka myje....

lukreciaborgia
20. 05. 2012 19:48

Už je prezidentka a do roka a do dne bude nejvyšší státní zástupkyně.Velice soucítí s cikánskou menšinou.

lukreciaborgia
20. 05. 2012 19:47

Vždyť to je ona,co sn´ížila trest tomu cikánovi co ubil v Krupce toho kluka co šel za mámou.Prvního zmetka pustila,nebylo mu ještě 15 let a druhý dostal 10 let.Ona Cattani? se přičinila o to,že mu to museli snížit na polovinu.Velká zastánkyně naší menši­ny.Cat­tani?­??Mu­sím se pousmát.V Ostravě taky je taková Cattani,co odsoudila kluky z Vítkova na 22 let.Státní zástupkyně Brigita Bilí­ková,­Catta­ni??Že jsem tak smělá,kdo je Cattani?

mnpv
21. 05. 2012 06:26

Už jste nám to psala, zřejmě k tomu měla zákonný důvod. Jinak jsem si až doteť myslela, že výši trestu určí soud. A ono je to jinak? Výši trestu určuje státní zástupce a záleží jak se vyspí. No zase jsem o něco vzdělanější.

lukreciaborgia
21. 05. 2012 11:58

Ano,výši trestu určuje soud,ale do té doby než se do toho začne "montovat"Státní zástup­ce/ky­ně,Vrc­hní státní zástupce/kyně a Nejvyšší státní zástupce/kyně.V tomto cikánském případě se odvolali proti 10-tiletému trestu a dostala to do rukou naše Cattani-Bradáčová/nyní už prezidentka !/ a navrhla snížit na polovinu.Jelikož je nadřízená soudu,určila trest na polovinu,čili ten spratek je za chvíli venku a může mlátit dál.Kdo je prosím Cattani?Já to opravdu nevím.Do kina nechodím,na bednu se nedívám.Kdo je Cattani?

jity
21. 05. 2012 12:59

Corrado Cattani je filmová postava. Jedná se o italský seriál, natočený v r.1984. Neúnavný bojovník proti mafii, ale bohužel na to doplácí tím, že mu vyvraždili celou rodinu a později i milenku. Jinak to dávají na stanici Barrandov. Tenkrát jsem to hltala, ale dnes už se na to nedívám, je to smutné a toho smutného a nespravedlivého je i tak dost. Hlavní roli tam hraje Michele Placido.

lukreciaborgia
21. 05. 2012 13:04

Děkuji,hledala jsem to na googlu a tam taková postava nikde není.Je to filmová postava.Proto tam není.Děkuji.

mnpv
22. 05. 2012 17:05

Tak jste zase hledala špatně. Je na googlu včetně fotek z toho italského seriálu

jity
21. 05. 2012 11:11

Tato dáma má být spravedlivá. Jaká je to potom spravedlivost pokud nadržuje menšině? Ten pode mnou, kdyby se jednalo o jeho dítě, asi by byl jiného názoru a nezajímal by ho nějaký zákonný důvod. Zákonný důvod snad neni někoho mučit a skoro zmrzačit. Ten zbitý kluk z toho může mít trauma na celý život.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.