Tajemství vraždy místostarosty Vytopila: Tahle »kočka« ho zabila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Tajemství vraždy místostarosty Vytopila: Tahle »kočka« ho zabila!

Exmanželé Radka a Filip Onderkovi. Kvůli němu pracovala i v bordelu.
Exmanželé Radka a Filip Onderkovi. Kvůli němu pracovala i v bordelu. (reprofoto TV Nova)

Bývalí manželé Radka (45) a Filip (37) Onderkovi jsou ve vazbě! Soud je tam poslal na základě důkazů, které policisté shromáždili k vraždě místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila.

Důvodem vraždy byl milostný čtyřúhelník (Aha! informovalo). Jenže proč Vytopil zemřel rukou exmanželů, to je zatím otázkou. Se svým mužem, který Radku Onderkovou finančně zruinoval, se totiž už nikdy nechtěla vidět.

„Otevřela jsem hernu a věnovala se jen hospodě, aby měl miláček všeho dostatek. Dluhy narůstaly a já stále padala dolů. Musela jsem prodat auto i dům,“ řekla v roce 2008 v pořadu Druhá šance žena. Problémy zašly tak daleko, že se léčila na psychiatrii, snažila se i zabít.

„Odstěhovala jsem se do Prahy, kde jsem začala pracovat v nočních klubech,“ tvrdí Onderková, které se z tíživé situace nakonec podařilo dostat. Proč se rozhodla napomáhat vraždě, zatím nikdo neví.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.