Plastický chirurg Bohdan Pomahač: Přiletěl do Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Plastický chirurg Bohdan Pomahač: Přiletěl do Česka!

Jako první provedl tři úplné transplantace obličeje, dvě transplantace paží. Čech Bohdan Pomahač (40) odjel po dostudování medicíny v Olomouci do Spojených států, tam se stal vyhlášeným plastickým chirurgem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bobina
29. 11. 2011 05:44

a takových moc není. Tady by ho nikdo nezaplatil,takže Amerika je pro něj ráj! My si u nás nevážíme ani doktorů,ani toho,že máme zdravotnictví za pár korun! U nás se šíří uměle jen nenávist a závist k doktorům a je to vidět i na chování lidí,už to nese "ovoce"! Lidi se chovají jako utržení ze řetězu a myslí si,že za těch pár korun co přispívají do systému si před nimi každý sedne na ***! U nás zdravotník nejčastěji slyší "já mám nárok" a nebo "jdu si jenom"! Pro naše lidi jsou zdravotníci pomocné síly sloužící lidem!

yarda
28. 11. 2011 18:26

a úspěšný život. Ale napdlo mne, kdyby byl místo hokejistů v letadle co spadlo v Rusku, jestli by mu Češi uspořádali také takovou vzpomínkovou slavnost.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.