Zuzana Baudyšová: 10 milionů pro dětský úsměv! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. září 2022

Dnes je Den české státnosti / Václav, zítra Michal

Zuzana Baudyšová: 10 milionů pro dětský úsměv!

Fotografie
Fotografie (internal)

Nadace Zuzany Baudyšové Naše dítě opět boduje. Pro handicapované děti získala ve spolupráci se sítí drogerií neuvěřitelných 10 milionů korun za necelý týden.

Akce »5.000.000 Kč pro dětský úsměv«, konaná ve sto jedenácti drogeriích a parfumeriích Rosmann, trvala pouhých šest dní. Celková částka, vybraná na pomoc handicapovaným dětem a novorozencům se zdravotními komplikacemi po porodu, však převýšila všechna očekávání.

„Nadace Naše dítě letos slaví 18 let své činnosti a výtěžek kampaně společnosti ROSSMANN je doposud největším jednorázovým sponzorským darem, který jsme kdy ve prospěch ohrožených dětí převzali. Vážíme si spolupráce se společností ROSSMANN a naše velké poděkování patří všem dobrým lidem, kteří kampaň podpořili a ukázali, že jim není lhostejný osud ohrožených dětí. Děkujeme vám,“ řekla ředitelka Nadace Naše dítě, Ing. Zuzana Baudyšová.

Šek s úctyhodnou částkou předali jednatelé sítě drogerií a parfumerií Rosmann spolu s hercem Romanem Vojtkem, který se zúčastnil akce již podruhé. Kromě šeku Nadaci Naše dítě, předala společnost ROSSMANN také šek v hodnotě 50.000 Kč handicapovanému Petříkovi, který se stal tváří letošní kampaně. Dárek společně s ním převzala z rukou jednatelů společnosti Vladimíra Mikela a Františka Wagnera Petříkova maminka, módní návrhářka Valentina Armandi.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.