Paralympionička Jana Fesslová: Další podvody!

Policii se hlásí další lidé, které měla připravit o peníze paralympionička Jana Fesslová. Ta důvěřivce oklamala výmyslem, že trpí rakovinou a nemá na léčbu. Celkem už kriminalisté evidují 7 poškozených. Naposledy se jim přihlásili tři lidé.
„Celkem jí darovali přes 60 tisíc korun na nákup léků a nového vozíku, ale ona finanční prostředky použila jinak. Celkově měla z lidí vylákat zhruba 100 tisíc,“ řekla Aha! policejní mluvčí Regina Tupá.
Podle ní zatím nikdo obviněn nebyl, probíhají výslechy a prověřování. Obětí může být více, ale stydí se přiznat, že naletěly. Paralympionička tvrdí, že užívala silné léky, po kterých nevěděla, co dělá. Slibuje, že vše napraví. Je ale bez práce a zvláštní je, že nemá ani invalidní důchod.