Skutečně vypečená rodina týraného Dominika (7)... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Skutečně vypečená rodina týraného Dominika (7)...

Snímky zuboženého Dominika před několika dny vyděsily celé Česko.
Snímky zuboženého Dominika před několika dny vyděsily celé Česko. (pro Aha! – Policie ČR)

Neuvěřitelné! Co je to za rodinu? V případu brutálně týraného hocha Dominika (7) z Brna, jehož rodiče mučili hladem, mlátili ho a do bot mu dávali připínáčky, vyplývají na povrch další šokující skutečnosti.

Ve stejné rodině totiž policie řešila už před lety případ pohlavního zneužívání! Dominikovu sestru Lucii měl předloni o Vánocích zneužít její nevlastní bratr (tehdy 12)!

Kriminalisté se případem zabývali, kvůli nezletilosti mladíka bylo však stíhání zastaveno. „Je pravda, že jsme i tento případ před časem vyšetřovali. Dívenku zneužíval její starší nevlastní bratr,“ potvrdil Aha! mluvčí brněnské policie Petr Nečesánek.

Dva starší chlapce měl otec rodiny z prvního manželství. „Ti kluci tady pobývali u otce často a před domem s ním i pokuřovali,“ svědčí lidé z Židenic. Navzdory věku by zhýralého hocha mohlo státní zastupitelství pořád ještě pohnat před soud.



Nedbalá úřednice: Ublížila více dětem!

Ukazuje, že sociální pracovnice Lea Petříčková (57) z městské části Brno-střed, která týrání malého Dominika dlouhou dobu absolutně přehlížela, možná pochybila v jiných případech už dříve! Deník Aha! na to upozornil jeden známý brněnský hokejista, který si ovšem nepřeje být jmenován. „Chtěl jsem syna do své péče. Měl jsem o něj strach, protože bývalá žena nežila spořádaným životem,“ začíná svůj příběh.

„Jenže už mezi dveřmi na mě Petříčková vybafla, že bude za každou cenu u matky! A pak, místo aby sama provedla šetření, jak synova matka žije, poslala studenty,“ popsal Aha! zkušenosti s úřednicí.Petříčková, která byla úspěšnou trenérkou krasojízdy, už dala ze zaměstnání výpověď a uzavřela se před světem. Má vypnutý mobil, a z domu prakticky nevychází.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.