Šestkrát bodl prodavačku! - Vražda vedle policejní stanice | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 14. července 2025

Svátek slaví Karolína, zítra Jindřich

Šestkrát bodl prodavačku! - Vražda vedle policejní stanice

Vražda se stala v Kdyni v zadní místnosti krámku v domě č. 156.
Vražda se stala v Kdyni v zadní místnosti krámku v domě č. 156. (pro Aha!: Karel JANDA)

KDYNĚ – Strach už pomalu nedá spát vietnamským obchodníkům, kteří se usadili ve Kdyni na Domažlicku. Neznámý vrah tu v sobotu dopoledne zavraždil vietnamskou prodavačku (40). Za bílého dne a na náměstí! Ženu šestkrát bodl do hrudníku a břicha.

Vietnamské obchodníky v Kdyni prý už několikrát okradl muž nebo dvojice násilníků se zbraněmi. V sobotu hodinu před polednem přišel do krámku v domě č. 156, kde pracovala vietnamská žena, skoro dvoumetrový robustní chlap. Po chvíli ho lidé viděli z obchůdku odcházet se zakrváceným nožem v ruce, na sobě měl zakrvácenou košili. Prodavačku našli v zadní místnosti obchodu v kaluži krve. Měla bodné rány na hrudníku a břiše a už nedýchala. Lékaři jí nedokázali zachránit život.

„Měla hluboké rány tady na prsou a na břiše, všude bylo moc krve,“ říká mladá Asiatka, která se přišla na místo hrůzy podívat. Před vstupními dveřmi už od sobotního odpoledne hoří svíčky a lidé sem nosí květiny. „Je to strašné, máme obchod jen kousek vedle, ještě deset minut před vraždou jsme ji viděli, jak postává před svým krámem,“ říká lámanou češtinou mladý Vietnamec. „Určitě chtěl peníze, k nám do krámu taky už dvakrát přišli, chtěli peníze a jednou měli pistoli, asi si vybírají Vietnamce, opravdu už máme strach,“ dodává muž.

„Nechápu, jak je možné, že se někdo odváží vraždit za bílého dne, na náměstí a ještě k tomu jen pár kroků od policejní služebny,“ ukazuje mladá žena na vedlejší budovu, kde muži zákona sídlí. Lidé se tu domnívají, že vrah skutečně přišel krást, po vraždě ho ale někdo vyrušil, a tak raději zmizel bez peněz, nesebral ani žádné zboží.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry