20 ranami ubodal partnerku: Hrozí mu výjimečný trest! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

20 ranami ubodal partnerku: Hrozí mu výjimečný trest!

Policisté dopadli v Brně muže podezřelého z vraždy ženy v Jevíčku.
Policisté dopadli v Brně muže podezřelého z vraždy ženy v Jevíčku.  (PČR, webkamera města Jevíčko)

Za vraždu zvlášť surovým způsobem hrozí Petru G. (34) až výjimečný trest. Podle obvinění ubodal v úterý v Jevíčku na Svitavsku svoji partnerku 20 ranami. Muže policie zadržela ve středu po 22hodinovém pátrání blízko brněnské zoo.

Vedoucí odboru obecné kriminality Milan Šimek z pardubického krajského policejního ředitelství považuje dobu, za kterou se podařilo pachatele chytit, za velký úspěch. Na dopadení se podílelo více než 200 policistů. Tragická událost se stala v úterý na Palackého náměstí v Jevíčku. Obviněný muž ubodal 20 ranami o rok starší partnerku takzvaným boxerem s prodlouženým nožem. Útok byl podle kriminalisty velmi razantní. „Příčinou smrti bylo bodnořezné poranění krční míchy,“ řekl Šimek. Použitou zbraň označil za velmi zákeřnou. Na místo přivolaní záchranáři ženě pomoci nemohli.

Pátrání po podezřelém z vraždy ženy v Jevíčku a jeho zadržení v Brně.

Video se připravuje ...

Trestní minulost

Pachatel má trestní minulost, byl soudně trestán i za násilnou trestnou činnost. Užíval drogy, byl také v ústavní psychiatrické léčbě. Vyšetřování se proto zaměří na jeho příčetnost v době napadení partnerky.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.