Mordparta řeší dvojnásobnou vraždu: Rodina byla zastřelena | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 30. ledna 2023

Svátek slaví Robin, zítra Marika

Mordparta řeší dvojnásobnou vraždu: Rodina byla zastřelena

Těla ležela poblíž místa, kde lidé obvykle odpočívají
Těla ležela poblíž místa, kde lidé obvykle odpočívají (PČR)

Svíčku na adventním věnci o víkendu už nezapálila rodina v pražských Čakovicích. Nález tří mrtvých v lesoparku Havraňák řeší policejní mordparta.

Dítě, ženu a muže v bezvědomí objevil kolemjdoucí nedaleko frekventované cyklostezky v sobotu kolem patnácté hodiny. Leželi u odpočívadla. V naději, že lze alespoň někomu z trojice pomoci, přivolal ihned záchranku. „Na místě záchranáři kriminalisté. Po nikom však v souvislosti s násilným činem pátrání nevyhlásili. „Jednou z vyšetřovacích verzí je, že by se mohlo jednat o dvojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu,“ uvedl policista Richard Hrdina. Více, včetně toho, jakou zbraň pachatel použil, nesdělil. Podrobnosti uvede až poté, co policie obdrží výsledky nařízených soudních pitev. Podle informací Aha! měli mrtví střelná zranění a vrahem měl být otec. Skutečnost, že šlo o rodinnou tragédii, sdělil již v sobotu na Facebooku starosta Čakovic Jiří Vintiška, aby po děsivé události uklidnil místní, že jim žádné nebezpečí nehrozí.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.