Krása a vytříbený styl spojily finalistky soutěže krásy s vivo X80 Lite | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Krása a vytříbený styl spojily finalistky soutěže krásy s vivo X80 Lite

 (vivo Mobile Communication Co., Ltd.)

Vyzbrojte se do podzimního šera elegantním chytrým telefonem, který vaše kreativní ambice posune na zcela novou úroveň. Nejnovější smartphone vivo X80 Lite svým vzhledem i schopnostmi okouzlí nejen vás, ale i vaše okolí. Jeho kráse propadly i finalistky soutěže MISS CZECH REPUBLIC.

Jsou krásné, chytré a v každé situaci stylové. Účastnice prestižní soutěže MISS CZECH REPUBLIC sdílejí tyto vlastnosti s nejnovějším smartphonem vivo X80 Lite, který jim bude dělat společnost na cestě za vysněným titulem. Nabídnout může nejen výjimečný výkon a schopnosti profesionálního fotografa, ale také výjimečně tenké tělo se zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření. Pod různými úhly se jeho barva mění od zlaté po červenooranžovou a díky tomu bude vivo X80 Lite vždy originálním módním doplňkem.

Ohromte přátele a rodinu elegantním fotomobilem

V dnešní době naprosto běžně používáme fotografie a videa jako prostředek komunikace. A jsme jimi obklopeni nejen v digitálním prostoru. Vivo X80 Lite vám umožní skvěle fotit i natáčet i za zhoršených světelných podmínek. Díky tomu už nikdy nepřijdete o dokonalý záběr a zachytíte své zážitky a vzpomínky kdykoliv a kdekoliv.  

Vaší hlavní výbavou pro pořízení perfektního záběru bude od nynějška 64Mpx zadní fotoaparát doplněný o 8Mpx širokoúhlý fotoaparát a optickou stabilizaci obrazu. S touto kombinací vás už nic nezastaví – bez problémů pořídíte jasné, ostré fotky a plynulé video třeba i za běhu.  Díky možnosti delší doby expozice a celé řadě funkcí pro noční focení vás už nezastaví ani nejhlubší tma. Ani 50Mpx přední HD fotoaparát vybavený umělou inteligencí nezůstává pozadu. Bez problémů pořídí noční selfies s přáteli na večírku.

Vrhněte se do víru dění

Tenké tělo smartphonu vivo X80 lite vám skvěle padne do ruky a vy s ním můžete vyrazit kdykoliv a kamkoliv. Pokud by vašemu novému elegantnímu parťákovi náhodou scházela energie, nabít ho zvládnete díky rychlému 44W nabíjení FlashCharge na 61 % výdrže už za půl hodiny.

Díky kombinaci výkonného procesoru, rychlé operační paměti a nejnovější technologie chlazení dává tomuto smartphonu dostatečnou sílu postavit se jakékoliv výzvě, kterou pro něj vymyslíte.

Výhodná cena

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit ze 10 999 Kč. K nákupu obdrží fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovství světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru.

Více informací naleznete na stránkách nebo na instagramu.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.