NECHUTNÉ PROSTŘENO! Vybíravá Nika se málem pozvrací | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

NECHUTNÉ PROSTŘENO! Vybíravá Nika se málem pozvrací

Česnek letí ven!
Česnek letí ven! (FTV Prima)

V úterý bude hostitelem číšník Lukáš, který dokáže být i náladový a vznětlivý. A občas se vznítí i tento týden. Nelíbí se mu, že Ivana s Nikou se od vidění znají, a podezírá je z taktiky. 

Zvláště vybíravá Nika ho pak dorazí přímo u tabule, když začne teatrálně vyplivovat jeho pokrm. „Dostala jsem dost velkou porci česneku v té bruschettě, až mě to zaskočilo. Nebylo to vůbec příjemné, takže bych tam takhle česnek vůbec nedávala," hájila své skoro zvracení u stolu kosmetička Nika. Tahle dáma má vůbec citlivý jazýček, o čemž se ostatně přesvědčí během týdne i zbylí soupeři.

VIDEO 1

Video se připravuje ...

VIDEO 2

2

Video se připravuje ...

Přečtěte si
hillaarkaa
9. 12. 2021 • 11:14

Z tohoto pořadu se stal slušný propadák,vaří se už z vody..Když tam nevařej a neohřívaj jídlo skoro***blity 4.ka­tego­rie,uč­ni,spor­tovci a jánevím jaké "osobnosti" tak tam hrajou dle režie jen komedie,aby měli sledovanost.O vaření je to až na posledním místě

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.