Motorkář havaroval při kontrole: Policistovi zlámal nohy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Motorkář havaroval při kontrole: Policistovi zlámal nohy

Vyšetřování nehody
Vyšetřování nehody (Foto Aha! – Václav Burian)

Zaskočila ho kontrola, a proto havaroval? Motorkář (44) včera zřejmě zmatkoval a před hlídkou »položil« svůj stroj tak nešťastně, že zlámal obě nohy jednomu z policistů.

K nešťastné události došlo okolo desáté dopoledne v Přívorech na Mělnicku, motorkář se měl hlídky údajně leknout a poté nezvládnout svou mašinu, která srazila jednoho ze strážců zákona. „Utrpěl otevřené zlomeniny obou dolních končetin, bylo nutné mu poskytnout intenzivní lékařskou péči a připojit jej na umělou plicní ventilaci. Pak byl letecky přepraven do vojenské nemocnice v Praze,“ řekla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová. Řidič, u něhož test vyloučil užití alkoholu či drog, skončil ve špitále s poraněným ramenem. Příčina nehody se vyšetřuje.

Přečtěte si
mbmb
13. 4. 2021 • 05:26

Nebezpecne povolani ! Ale nejvetsi nebezpeci hrozi pro vsechny kdyz na silnici policie nahani pachatele ! Muze prijit o zivot i nevinny chodec ve meste .Je to na povazenou v dnesni dobe kdy je plno silencu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.