Ubodal servírku kvůli penězům!

Už je ve vazbě! Policie obvinila sedmkrát trestaného dělníka (47) z vraždy servírky (†59) v Humpolci. Ta byla v pátek ráno nalezená nahá a ubodaná v restauraci, kde pracovala.
Napadená žena s vrahem urputně bojovala svůj život. Muže zřejmě znala a on se v restauraci vyznal. „V minulosti bydlel v ubytovně nad restaurací, ve které byl i nyní častým hostem,“ řekl Aha! šéf krajských kriminalistů Pavel Kubiš. Muž si odnesl alkohol, cigarety a zřejmě i peníze. V rukou kriminalistů skončil podezřelý pár hodin po vraždě. Na těle měl řezné rány a další zranění.
Chtěl zabíjet i dříve!
Podobný čin nespáchal poprvé. Za pokus o vraždu jiné ženy byl už ve vězení od roku 1999. Tehdy si odseděl 10 let. Naposledy se z výkonu trestu za krádeže vrátil v roce 2012.