Děsivá tragédie na Slovensku: Mrtví po explozi v paneláku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. ledna 2022

Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona

Děsivá tragédie na Slovensku: Mrtví po explozi v paneláku

Výbuch plynu ve slovenském paneláku: Na místě jsou mrtví, hlásí hasiči
Výbuch plynu ve slovenském paneláku: Na místě jsou mrtví, hlásí hasiči (Facebook Prezídium Hasičského a záchranného zboru)

Slovensko je ještě ani nestačilo vzpamatovat z obrovské ztráty, kdy několik cestujících zahynulo při vážné nehodě autobusu. A už je tu další tragédie obřích rozměrů. Na sídlišti v Prešově došlo k výbuchu panelového domu. Podle Blesku.cz jsou na místě i mrtví. 

Dle informací webu Blesk mělo dojít k explozi z důvodu úniku plynu. K výbuchu došlo v jednom z vyšších podlaží ve dvanáctiposchoďovém domě. Hasiči na sociálních sítích informují, že na místě jsou oběti, sami ale neznají další detaily, uvádí web. 

„25 hasičů bylo před malou chvílí vyslaných na Mukačevskou ulici do Prešova, kde došlo k výbuchu plynu. Plyn měl explodovat v jednom z bytů v 12podlažní bytovce před 12.15 hod. Podle oznamovatele události by se na místě měly nacházet i oběti, avšak zasahující hasiči tuto informaci zatím nepotvrdili. Na místo směřují hasiči z Prešova, Sabinova, Košic, Levoče a Bardejova a také evakuační autobus HZS," uvedli na svém facebooku slovenští hasiči.

Přečtěte si
kinki
7. 12. 2019 • 11:24

Explozia bola v vrchných poschodiach, ved to vidiet aj na fotkách, a v case, ked vacsina ludi bola v praci, resp. sa vracala z prace domov.

-bello-
6. 12. 2019 • 23:11

Jak může explodovat plyn, který je parfémovaný a je tedy cítit?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.