Neunesla rozpad vztahu: Vrať se, nebo dceru nechám přejet autem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Neunesla rozpad vztahu: Vrať se, nebo dceru nechám přejet autem

Obžalovaná žena u soudu, který ji může potrestat až 12letým odnětím svobody.
Obžalovaná žena u soudu, který ji může potrestat až 12letým odnětím svobody. (Foto Aha! – Jitka Pecharová)

S nezájmem muže o společný život a péči o dcerku (8 měsíců) se nechtěla smířit žena (34) z Pardubic. Hrozila, že zabije sebe i batole a děsila jej naznačením, že dítě pustí z výšky nebo nechá přejet autem, pokud se nevrátí.

Podle žaloby, kterou nyní řeší soud, se drama odehrálo v bydlišti ženy po hádce s mužem v době, kdy byl na odchodu z bytu. Vzala dceru a v napřažených rukou ji držela za zábradlím schodiště ve výšce čtyř metrů a hrozila, že ji hodí. Neudělala to, ale poté, co muž vyšel ven, ji dala na silnici a vzdálila se od ní. Když to expartner viděl, rozběhl se zpět. Matka ale dceru mezitím zvedla.


Zlomená žena vinu odmítla a u soudu často plakala. „Byl to jen hysterický výjev. Nic jsem neudělala,“ řekla. Popřela i to, že by muži hrozila zastřelením jeho i syna (7), kterého má s bývalou ženou, i výhrůžku, že podpálí nebo vyhodí do povětří jeho dům.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.