Castro jr. se topí v luxusu: Jak si žije vnuk kubánského diktátora Fidela (†90)? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Castro jr. se topí v luxusu: Jak si žije vnuk kubánského diktátora Fidela (†90)?

Takhle si žije vnuk Fidela Castra
Takhle si žije vnuk Fidela Castra (Foto Instagram)

Jeho dědu zná celý svět. Byl jím bývalý kubánský prezident, revolucionář a komunistický diktátor Fidel Castro (†90). Teď se na sebe snaží upozornit i Tony Castro. Živí se jako model a na Instagramu předvádí, v jakém luxusu si žije.

Zatímco »El Comandante« Fidel téměř půlstoletí vštěpoval Kubáncům zásady socialismu a varoval před »vykořisťovateli« z kapitalistického světa, Castro junior se už před dvěma lety vrhl přímo do náruče jedné z nejznámějších módních firem světa a pod vedením proslulého návrháře Karla Lagerfelda (85) předváděl pro módní gigant Chanel. Svým vzhledem Tony v módní branži zaujal a chodí mu nabídky z celého světa. Sociální sítě tak zásobuje fotkami z Barcelony, Madridu, Mexika, Floridy... Rád také ukazuje, jak dobře si žije, takže nechybí snímky z jachet, luxusní auta, exotické dovolené... Kvůli tomu se ale stal terčem kritiky nejenom Kubánců.

„Lidé v jeho zemi trpí represemi, hladem, jsou ponižováni, ale on si dělá manekýna,“ vmetl mu do obličeje jeden z uživatelů Twitteru. Reakce mladého Castra na sebe nenechala dlouho čekat, svůj účet na Instagramu si »zamkl« a přístup k němu mají jen schválení uživatelé. Těch je něco málo přes 1300. Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.