Máma prcka a nutellu minut 20 nehlídala: Ten je ale (na)MAZANÝ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. září 2022

Dnes je Den české státnosti / Václav, zítra Michal

Máma prcka a nutellu minut 20 nehlídala: Ten je ale (na)MAZANÝ!

Harrison (3)
Harrison (3) (Foto Profimedia.cz, Facebook)

Prckové bez dozoru a sladkosti, to nevěstí nic dobrého. Jenže Harrison (3) se zachoval trochu jinak, než byste čekali: velkou sklenici hnědé pomazánky nezdlábnul na posezení, nýbrž ji použil místo válečné barvy nebo samoopalovacího krému.

Cukr rozpuštěný v palmovém tuku a dochucený oříšky a kakaem držel na hošíkově holé kůži i na koberci parádně. „Napřed jsem cítila obavy – zrovna jsme se přestěhovali do nového domu a bála jsem se, co na to řekne můj přítel,“ svěřila se nepozorná máma Clare Fallon (32), která se dvacet minut fénovala. „Harrison se zatím plácal do stehen a nutella cákala všude po podlaze.“ Nekompromisně prcka vzala do sprchy a na další den se jí podařilo objednat čističe koberců. „Teď si nemůžu pomoci a té fotce se pořád směju, je úžasná,“ uzavírá Clare. Neřekla už, zda synka nějak potrestala, ale jedno je jisté: touto historkou ho může před rodinou a přáteli ztrapňovat až do smrti.

Harrison (3)

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.