Bohuslav Sobotka (46): Končí ve vysoké politice! PROČ? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Bohuslav Sobotka (46): Končí ve vysoké politice! PROČ?

Expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) vyměnil vládní limuzínu za metro
Expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) vyměnil vládní limuzínu za metro (Facebook)

Ve vysoké politice definitivně končí expremiér Bohuslav Sobotka (46, ČSSD) a složí svůj poslanecký mandát. Na Facebooku politk oznámil: „Od 1. 4. budu nadále už jen řadovým členem ČSSD.

Není třeba v tom hledat nějaké složité symboly či vzkazy. Moje rozhodnutí je hluboce osobní. V aktivní politice jsem strávil téměř čtvrt století... Ve vnitrostranickém referendu ČSSD se chystám hlasovat proti účasti sociálních demokratů ve vládě Andreje Babiše.“


Zájem veřejnosti přitom Sobotka upoutal tento týden už jednou. Na sociálních sítích i v médiích se totiž objevila fotografie, jak vystřídal vládní limuzínu za cestování metrem. A svůj vážný výraz na snímku komentoval slovy: „Asi to souvisí s jedním důležitým rozhodnutím, které chci udělat.“

Skutečnost, že se kariéra vystudovaného právníka Sobotky vydá jiným směrem, než je politika, ukazuje mimo jiné jeho nová registrace v Živnostenském rejstříku. Tam má expremiér oprávnění pro poradenskou a konzultační činnost a zpracování odborných studií a posudků.

Na video s Bohuslavem Sobotkou se můžete poídvat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Ellen
30. 3. 2018 • 12:51

Konečně,ten zloděj...gauner...měl by se úplně vytratit z politiky!!!! Ať začne pořádně makat v OKD a vrátí milióny lidem, které tak poctivě nakradl s Bakalem !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.