Vrah Manson byl pohřben! 4 měsíce po smrti potřeboval hodně make-upu a… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Vrah Manson byl pohřben! 4 měsíce po smrti potřeboval hodně make-upu a…

Tělo Charlese Mansona bylo vystaveno.
Tělo Charlese Mansona bylo vystaveno.  (Foto: Profimedia.cz)

Vzhledem k tomu, že o ostatky bestiálního vraha se soudili čtyři členové jeho rodiny, musel pohřeb počkat. Spor nakonec vyhrál jeho vnuk Jason Freeman. Charlese Mansona (†83) nejprve nechal vystavit v otevřené rakvi, poté byl vrah zpopelněn.

Podle serveru TMZ na pohřeb, který se odehrál v americkém Porterville dorazilo asi třicet lidí. Byla mezi nimi i jeho bývalá snoubenka Afton Burton a Sandra Good, která byla členkou jeho kultu.

Server dále uvádí, že Mansonovo tělo bylo ve špatném stavu, aby mohl být vystaven, byla zapotřebí velká vrstva make-upu a rukavice. Manson nemohl být pohřben, dokud soud nerozhodl, komu jeho ostatky patří. O Mansonovy pozůstatky, ale i o práva na jeho pozůstalost a na užití jeho jména, projevili zájem čtyři lidé. Soud vyhrál Mansonův vnuk Jason Freeman. Jeho otec Charles Manson mladší se narodil do Mansonova prvního manželství. Manson junior si později změnil jméno na Charles Jay White a nakonec spáchal sebevraždu.

Jason Freeman nechal svého dědu zpopelnit. Rozprášení popela v nedalekém lese se ale neobešlo bez komplikací. Server TMZ píše, že velmi silný vítr, který popel zavál na smuteční hosty. Bestiální vrah zemřel loni v listopadu na zástavu srdce.

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.