Pedofilní trpaslík (26) dostal neobvyklý trest!

Bryan Anthony Poven byl usvědčen z pedofilie poté, co kontaktoval nezletilé dívky (13,15) prostřednictvím Facebooku a nabízel jim sex. Vzhledem k tomu, že by prý ve vězení zažil hodně »krušné« časy, byl mu udělen neobvyklý trest.
Bryan své oběti hledal na Facebooku, kde jim i posílal nemravné nabídky a snažil se získat jejich nahé fotky. Když byl Bowen zatčen, měl podle britského Daily Mailu tvrdit, že myslel, že dívkám už bylo šestnáct let.
Mindie Knissová o sexu s trpaslíkem: Neznám většího erotomana, než je Sean!
Celý článekSoud muže potrestal ročním odnětím svobody s odkladem na dva roky. Soudce Rhyse Rowland uvedl, že Bryan je malý postavou a emočně nedostatečný, proto by ve vězení zažil velmi těžké časy. Kromě podmíněného trestu byl muž zařazen do rejstříku sexuálních delikventů a tři měsíce nesmí vycházet mezi devátou hodinou večer a sedmou hodinou ranní.