Tragédie v Počátkách u Pelhřimova: Zabil dva bratry (†17)! Zítra mají pohřeb... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. prosince 2022

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Tragédie v Počátkách u Pelhřimova: Zabil dva bratry (†17)! Zítra mají pohřeb...

Pavel u okresního soudu v Pelhřimově, kde ho soudce poslal do vazby.
Pavel u okresního soudu v Pelhřimově, kde ho soudce poslal do vazby. (Jiří Čada)
Pavel (26) ubodal v sobotu v Počátkách své dva bratry, dvojčata Libora a Petra (†17). Třetího bratra Karla (27) stačil jen pobodat, když se spasil útěkem.

Karel je už z nemocnice doma. „Odnesl to přeříznutou šlachou a řadou řezných ran,“ bilancovala jeho zranění blízká příbuzná. „Má ruku v sádře. Nezlobte se, nahoře v bytě jsou ještě dvě malé děti a babička. Odmítl policejní psycholožku, nemluví příliš ani s námi,“ řekla žena a pokračovala. „Když se to stalo, tak prý slyšel křik a vytí psa, který patřil Pavlovi. Vyběhl a uviděl Pavla s nožem. Přemlouval ho, ať nůž položí. Marně.“

Vše prý vygradovalo, když dvojice nejmladších bratrů usedla v pokoji k počítači a začala hrát hry. To prý Pavla rozlítilo k nepříčetnosti.

„V ten den, kdy se to stalo, chtěl jít s babičkou zapálit na hrob dědovi svíčku a sliboval jí, že jí pomůže udělat na oslavu narozenin chlebíčky,“ kroutila nechápavě hlavou příbuzná. Aha! našlo i otce čtveřice bratrů, který s nimi však nežil. Ten nyní chystá pohřeb svých dvou synů.

Pohřeb bude zítra.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.