Španělská dodávka s plynem v Nizozemsku: Zrušil koncert planý poplach? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Španělská dodávka s plynem v Nizozemsku: Zrušil koncert planý poplach?

Španělská dodávka s plynem v Nizozemsku
Španělská dodávka s plynem v Nizozemsku (Foto Profimedia.cz)

Ani hodiny po teroristické hrozbě, která ve středu večer zrušila koncert skupiny Allah-Las v nizozemském Rotterdamu, není jasné, jak moc byly ohroženy lidské životy.

Policie zadržela dva podezřelé. Španělský řidič s plynovými bombami na korbě dodávky se španělskou SPZ je podle policie neškodný. Byl opilý a dokázal podezřelý náklad vysvětlit. Druhého muže policie zadržela včera kolem 02:00 v jeho bytě blízko belgických hranic. Dům byl prohledán a také druhý zadržený byl vyslechnut.

Španělská dodávka s plynem v Nizozemsku

Rotterdamský starosta Ahmed Aboutaleb upozornil, že není jasné, zda výstraha před teroristickou hrozbou a zadržení řidiče dodávky spolu souvisí, a varoval před ukvapenými závěry. Nizozemské úřady na možný atentát během koncertu upozornila španělská policie. Existovalo podezření, že možný nizozemský útok má spojitost s tím barcelonským, při kterém zemřelo 15 lidí.

Zrušil koncert planý poplach?

Přečtěte si
Ferenze113
24. 7. 2018 • 15:22

To je opravdu hrůza, co se dnes děje! Jsem si ale jist, že kdyby byla na místě naše dodávka Mercedes Benz Sprinter, kterou jsme si nedávno pořídili od https://www.truck1-cz.com/dodavky , něco takového by se nestalo!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.