Záhadné úmrtí Elišky (†1,5): Smrt po očkování, nebo ji někdo zabil? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Záhadné úmrtí Elišky (†1,5): Smrt po očkování, nebo ji někdo zabil?

Podle místních byla matka na dceru silně vázaná.
Podle místních byla matka na dceru silně vázaná. (Foto Facebook)

Usnula v postýlce po očkování a už se neprobudila. Proč zemřela malá Eliška (†1,5) z Vacenovic na Hodonínsku? Matka Tereza P. (17) tvrdí, že za smrt může vakcína, policie ale říká, že dítě někdo zabil!

Elišku našla ležet mrtvou v postýlce v úterý odpoledne její matka Tereza P. Po Facebooku začala šířit, že za to může očkování, na kterém byla holčička několik hodin před smrtí. Obec Vacenovice dokonce zřídila sbírku na pohřeb, protože mladá rodina na tom nebyla finančně dobře.

Verzi s vakcínou příliš nevěřili rodiče otce děvčátka. „Bude dobré vyčkat na výsledek pitvy,“ řekl ve čtvrtek dědeček Jaromír.

„Na základě zjištěných informací jsme zjistili, že úmrtí dítěte nesouvisí s jeho očkováním. Kriminalisté prověřují zejména verzi nasvědčující násilnému úmrtí dítěte,“ sdělila policistka Štěpánka Komárová s tím, že více podrobností nebudou zatím uvádět.

Matka Elišky se zhroutila a v nemocnici ji střeží policisté.

Co psala matka na Facebook?
„Byla na očkování vakcínou Priorix. Dopoledne byla unavená, spala zhruba dvě a půl hodiny. Pak se vzbudila, já jí změřila teplotu a dala oběd. Chtěla mlíčko, tak jsem jí ho dala, a usnula. Otočila se na bříško nosánkem do duchny, tak jsem ji nechala spát... Pak jsem tam došla a ona nedýchala, tak jsem šla pro pomoc,“ napsala matka Tereza.

Přečtěte si
6010
5. 11. 2016 • 10:44

Kdo by ze zdravotníků veřejně přiznal, že očkování v některých případech zabíjí? Nikdo.Matka proti tomuto nemá šanci.V ten moment by na očkování nešel nikdo a farmaceutické firmy by utrpěly velkou ztrátu.To raději ženskou zavřou..Měla o tom očkování mlčet jako hrob.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.