Lobbista vs. romský boss: Konflikt vězně Dalíka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. května 2025

Svátek slaví Jana, zítra Viola

Lobbista vs. romský boss: Konflikt vězně Dalíka!

Dalík nastoupil do basy 1. září.
Dalík nastoupil do basy 1. září. (Foto Aha! – Zbyněk Pecák)

Každý začátek je těžký. A jak by asi potvrdil na čtyři roky odsouzený lobbista Marek Dalík (41), týká se to i změny kriminálu. Ve znojemské věznici, kam ho převezli z Ruzyně, po něm vystartoval jeden z romských vězňů.

Dalíka, kterého na rozdíl od Ruzyně čekala cela s dalšími pěti spolubydlícími, si trestanec »podal« krátce po příjezdu. „Byl to jen menší konflikt, takových je tu spousta. Místní romský boss Dalíka trochu usměrnil.

To udělal už mockrát, zjednává si tady pořádek. Do konfliktu s tímto mužem se dostalo už mnoho vězňů,“ prozradil zdroj listu MF DNES. Exporadce premiéra Topolánka byl odsouzen za pokus o podvod při prodeji vojenské techniky.

Přečtěte si
hejhej
28. 9. 2016 • 13:37

Dalík si užíval Toskánska, snadný život za podvodně získané peníze. Teď si užívá pobyt v kriminále. Tento pobyt přeji většině zkorumpovaným politikům.

-bello-
27. 9. 2016 • 23:39

va45 obrať to. Proč by si měl cikán užívat s inteligentem , z jehož pojištění bral podporu i přídavky a za to mu dávat do držky?Jeho Dalík neokrad, to by ho Šabatová hnala! Tak ať se kouká chovat a do držky ať si dává se svými

va45
27. 9. 2016 • 14:13

Proč?Ať si Dalík užije.My si s ním a Topolánkem taky užívali.Kdyby nebyl hajzl tak se do té basy nedostal.Hajzlové,kterým sloužil ho v tom nechali.

-bello-
27. 9. 2016 • 13:49

být s cikánským analfabetem na cele musí být peklo.Taky by mohli ve věznicích trochu selektovat koho a kam!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry