Kamarád vražedkyně z Anděla Michaely S.(33): Nechápeme, že vraždila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Kamarád vražedkyně z Anděla Michaely S.(33): Nechápeme, že vraždila!

Michaela S. jen pár hodin po opuštění léčebny vraždila na druhém konci Prahy, z obchoďáku ji odváděli policisté.
Michaela S. jen pár hodin po opuštění léčebny vraždila na druhém konci Prahy, z obchoďáku ji odváděli policisté. (Foto Aha! – Zbyněk Pecák, facebook.com)

Kamarádi ji znali jako Míšu. Že se ve skutečnosti jmenuje Karolína Š. (33), zjistili až z médií. Nikdo z nich nečekal, že naposledy ji uvidí jako šílenou vražedkyni z pražského Anděla, která chladnokrevně ubodá nevinnou oběť (†54). Nedělní Aha! o ní mluvilo s jedním z jejích blízkých přátel, Martinem Fricem (49).

 Jak dlouho se s Michaelou znáte?

„Je to více než 7 let. Znali jsme ji jako Michaelu.“

Překvapilo vás, že spáchala tak hroznou věc? Nebo se už dřív chovala nějak podivně?

„Vůbec. Loni v létě mi ukazovala papír o tom, že podle lékařů je sexuální agresor, hrozně jsme se tomu smáli. Taky když přišla poprvé oholená. Nikdy jsme ty její řeči o změně nebrali vážně. Ani to, že je na ženy, nám nepřišlo jako téma k hovoru. Nepamatuji si, že by měla nějakou přítelkyni, ani jsem nezažil, že by někoho balila.

Byla už dříve třeba agresivní, problematická?

„S námi neměla nikdy sebemenší problém. Ona byla vždycky slyšet, ale nikdy nevyvolala žádný spor. Působila drsně, ale v životě jsem nezažil, že by vyvolala nějakou potyčku. Ani když si dala nějaké to pivo navíc.“

Jak tedy proběhl ten den, kdy vraždila?

„Když ji pustili, přišla za kamarádem s tím, jestli si u něj může nechat věci. Že nemá kam jít. Ten mi volal, jestli by u mě nemohla přespat, ale neřekl, o koho jde. Věci si nakonec nechala u kamaráda, který tu má stánek. Pak odešla a odpoledne se to stalo. Večer jsem slyšel zprávy v televizi, blbě vidím, tak jsem ji nepoznal. No a ráno už toho byly plné Holešovice. Věci si pak vyzvedla policie.“Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.