Trapas na Nově »Ty vole...«: Technik nakráčel přímo před kameru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Trapas na Nově »Ty vole...«: Technik nakráčel přímo před kameru!

Technik neměl tušení, že ho sledovali statisíce diváků.
Technik neměl tušení, že ho sledovali statisíce diváků. (Reprofoto: TV Nova)

Sledování filmu Pompeje v televizi Nova přineslo v pátek večer jeho divákům nečekanou kulturní vložku. Během hollywoodského trháku na ně z obrazovky vykoukl technik.

Napochodoval přímo před kameru a jal se testovat možnou závadu na zařízení. Někteří diváci měli pocit, že se jedná o reklamní vstup. Jiní, že televize přerušila vysílání kvůli mimořádnému zpravodajství. Celý výpadek trval přibližně dvě minuty. Diváci nejdřív nechápavě sledovali modrou obrazovku, prostřednictvím které se k nim blížili neznámé kroky.

Vzápětí se objevil bodrý technik a upřeně zíral přímo do kamery, načež s telefonem na uchu a slovy: „Ty vole...,“ odkráčel kamsi pryč. Jak uvedl server DigiZone, podle tiskové mluvčí TV Nova Anny Suché vznikl výpadek v důsledku manipulační chyby spojené s přípravou mimořádných zpráv o událostech v Turecku. Problém byl nakonec zažehnán a diváci se mohli dál nervovat už jen u starověkého příběhu .

Přečtěte si
6010
17. 7. 2016 • 09:54

Ten chlap je "k sežrání".Je vidět, že si tam dělá každý co chce.Ale na chlapovi je vidět, že to je nějaký suverén a neruda.

fiva
17. 7. 2016 • 08:42

Krok patří k živému člověku, takže pisatel článku ten rozdíl asi těžko může pochopit. Ve škole při výuce pravopisu asi chyběl a vyšší školu určitě nemá.

kopt
17. 7. 2016 • 05:34

A další malér: "se k nim blížili neznámé kroky". Už je krok životného rodu?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.