Zvrhlá touha kněze: Dychtil po penisech mladíků!

Po romských chlapcích v přerovském ghettu požadoval, aby mu ukazovali penisy a aby mu dovolili provést jim orální sex. U soudu za to vilný, dnes už bývalý farář Vladimír Krejsa (66) z Prostějovska vyvázl s podmínkou.
Chlípný duchovní vyrážel na rejdy ze své prostějovské farnosti od roku 2011 do roku 2014. Chlapce oslovoval z okénka své fabie a nabízel jim jeden až dva tisíce za výše uvedené sexuální služby. Na parkovištích, benzinových pumpách či na hřbitově mu vyhovělo šestnáct hochů, z nichž mnohým nebylo ani patnáct let. Žádnému naštěstí nevzniklo z tohoto zážitku trauma. „Měli z toho legraci či to brali jako zdroj příjmů,“ uvedl soudce Martin Lýsek.
Faráři, trpícímu efebofilní preferencí (sexuálně ho vzrušují mladí chlapci), vyměřil podmínku. Současně mu nařídil ochranné sexuologické léčení.
A byl vulgární...
Šokem pro veřejnost jsou slova, která vycházela z úst duchovního. Hochy oslovoval mimo jiné slovy: „Chci kouřit ko*oty. Když si ho nechceš nechat vykouřit, tak mi ho aspoň ukaž!“